دسته‌ها
دانلود فیلم

Rosario Dawson و Benjamin Bratt را در اولین تصاویر از نمایش تلویزیونی DMZ بررسی کنید

HBO Max مجموعه رویدادهای محدود چهار بخشی Max Original را سفارش داده است “DMZ، “از نامزد Emmy (R) روبرتو پاتینو، برنده امی (R) / نامزد جایزه اسکار (R) آوا DuVernay، و تلویزیون برادران وارنر. روزاریو داوسون (“Briarpatch” ، “Rent” ، “Sin City”) و بنیامین برات (“قانون و نظم” ، “ترافیک”) بازیگران درام آینده نگرانه هستند که در میان جنگ داخلی دوم آمریکا تنظیم می شود و براساس مجموعه طنز DC نوشته شده توسط برایان وود، با کارهای هنری وود و ریکاردو بورچیلی. پاتینو که تمام اپیزودها را می نویسد و سریال را معرفی می کند ، قسمت پایلوت را که توسط DuVernay کارگردانی شد ، نوشت. Patino و DuVernay تهیه کنندگان اجرایی هستند. قرار است تولید سریال های محدود در سال 2021 آغاز شود.

Ava DuVernay این اولین تصاویر را از نمایش به اشتراک گذاشت.

“من نمی توانم بیشتر هیجان زده باشم که بتوانم این حماسه را با شرکای محدودکننده خود در WBTV و HBO Max ، یک بازیگر عالی با هدایت روزاریو و بنیامین ، و شریک زندگی و دوست خودم ، Ava DuVernay بی نظیر و هیجان انگیز به صفحه نمایش بیاورم ، ” گفت روبرتو پاتینو. “DMZ یک زمین بازی انفجاری ارائه می دهد که ، بیش از هر چیز ، مقاومت جامعه و روحیه انسان را بالا می برد. نمی توانم صبر کنم تا از طرفداران سرسخت کمیک بوک ها و بینندگان جدیدی که به این دنیای مست ، دلهره آور و الهام بخش استقبال می کنند. “

“داستان بی نظیر” DMZ “در مورد کشوری که از هم پاشیده شده است در میان وضعیت فعلی اتحادیه بسیار سخت و عمیق طنین انداز می شود ،” سارا اوبری ، رئیس محتوای اصلی ، HBO Max گفت. “با حضور تیم قدرتمند بینایی آوا و روبرتو در راس آنها ، آوردن این گوهر تحسین شده منتقد منتخب DC نویدبخش سرگرمی و الهام بخشیدن به امید است.”

علاوه بر داوسون و برات ، ستاره های سریال “DMZ” نیز شامل این مجموعه هستند هون لی (“بانشی” ، “جنگجو”) ، فردی میارس (“وقتی آنها ما را می بینند” ، “The L Word: Generation Q”) و جردن پرستون کارتر (“داشته ها و مواردی نداریم”).

فیلم پیشنهادی  Morbius - تریلر ژاپنی فیلم های جدیدی را به نمایش می گذارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *