دسته‌ها
دانلود فیلم

Secret Cinema مبل راحتی راز راه‌اندازی کرد

سینمای مخفی، پیشگامان داستان سرایی همهجانبه ، امروز خبر از راه اندازی این خبر داد مبل مخفی، یک سریال سرگرمی هفتگی در خانه که مخاطبان می توانند با همکاری برند مشهور بستنی ، تجربیات سینمای همهجانبه و منحصر به فرد خود را ایجاد کنند Häagen-Dazs به عنوان شریک زندگی ، برای پیوند با ابتکار جدید “ä” Häag-Indoors “خود.

به مدت هشت هفته اولیه در ساعت 7.30 بعد از ظهر هر جمعه ، مبل مخفی نمایش مجازی در خانه را تسهیل می کند سینمای مخفی بیشتر فیلم های مشهور و مورد تحسین منتقدان و همچنین جواهرات کم سابقه تر. با داشتن محتوای حاوی مطالب ، روایت شخصیت ها ، عناصر تعاملی ، شگفتی های معمولی سینمای راز و Häagen-Dazs برای شرکت ، افراد می توانند تجربیات سینمای خود را برای لذت بردن در خانه ایجاد کنند. نمایش فیلم مخفیانه مبل این هفته خواهد بود هتل بزرگ بوداپست.

افراد می توانند در خبرنامه هفتگی Secret Sofa ثبت نام کنند و هر سه شنبه فیلم و روایت پیش نمایش نمایش داده می شود. اینجاست که مردم در دنیای فیلم غوطه ور خواهند شد ، با توجه به پیشنهادات لباس و مطالب و فعالیتهای تبلیغاتی از جمله لیست پخش های طولانی و موسیقی ، دستورالعمل های یادگیری روال رقص و ایجاد ایده هایی برای کمک به آنها در ایجاد نهایی ، داخلی. محیط غربالگری

فیلم پیشنهادی  The New Mutants - بازیگران 60 ثانیه برای توصیف این فیلم در صحنه تلویزیونی جدید دارد

گروه فیس بوک Secret Sofa میزبان بحث و گفتگو مخاطبان هم از قبل و هم بعد از فیلم خواهد بود و محلی خواهد بود تا افراد برای به اشتراک گذاشتن تصاویر از دنیاهای پنهانی که ایجاد می کنند.

مکس الکساندر، مدیر عامل ، سینمای مخفی اظهار نظر: “ما یک مارک سرگرمی هستیم و می خواهیم در این مدت از انزوا حس بازی را به خانه های افراد برگردانیم. در قلب تجارب Secret Cinema مشارکت مخاطبان و گروه هایی از غریبه ها قرار دارند که به شیوه های جدید و جالب فیلم و فرهنگ را تجربه می کنند. مبل مخفی Secret version نسخه سینمای خانگی ما در این کشور است که در آن کشور قادر خواهد بود یک سینمای مخفی را که دوست داشته یا از دست رفته باشد ، دوباره بشناسد ، همچنین عناوین جدیدی را کشف کند و تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارد. ما قصد داریم مبل شما را به ماشین زمان ، پورتال و مکانی برای کشف و ارتباط با دنیای خارج تبدیل کنیم. Secret Cinema استاد غافلگیران است ، بنابراین این مکان را برای ابتکارات جدید و جالب دیگر تماشا کنید. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *