دسته‌ها
دانلود فیلم

Smokey and the Bandit و Flashdance هر دو در حال راه اندازی مجدد سریال های تلویزیونی جدید هستند

دیوید گوردون گرین (Pineapple Express، Eastbound & Down) و برایان سایدز (آلاسکا: آخرین مرز) در حال نوشتن یک نمایش تلویزیونی جدید بر اساس فیلم سال 1977 هستند اسموکی و راهزن، برای تولید محتوا جهانی.

فیلم اصلی بازی کرد برت رینولدز ، سالی فیلد ، جکی گلیسون ، جری رید ، پت مک کورمیک ، پل ویلیامز و مایک هنری. این فیلم همچنین دومین فیلم بزرگ فروش داخلی در سال 1977 در ایالات متحده بود که پس از آن دوم شد جنگ ستارگان.

طبق THR ، دنی مک براید ، جودی هیل و براندون جیمز از Rough House Pictures نیز در کنار هم سریال های بالقوه را تولید می کنند ست مک فارلین و اریکا هاگینز و بنر درب فازی آنها. گرین همچنین خلبان را راهنمایی می کند.

فیلم پیشنهادی  به چه کسی می توانید به تریلر تریلر جدید اعتماد کنید؟

“بزرگ شدن در جنوب ، اسموکی و راهزن برای من یک حق رای دادن شاخص بود. میراث این شخصیت ها یک زمین بازی تند و تیز است که من هیجان زده ام در آن حفاری کنم ، ” گرین گفت.

هاگینز اضافه کرد ، “وقتی UCP اسموکی و راهزن را ذکر کرد ، بلافاصله ما را به خود جلب کرد. ما می دانستیم که باید به موقعیت اصلی آن در جنوب وفادار بمانیم و صدایی اصیل پیدا کنیم. علاقه فوری دیوید و دیدگاه و عشق منحصر به فرد او به نسخه اصلی این امکان را فراهم کرد. اسموکی و راهزن در آن زمان فیلم بسیار جالب و بی احترامی بود و امیدواریم در نمایش به همان احساس برسیم. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *