دسته‌ها
دانلود فیلم

Smokey and the Bandit و Flashdance هر دو در حال راه اندازی مجدد سریال های تلویزیونی جدید هستند

دیوید گوردون گرین (Pineapple Express، Eastbound & Down) و برایان سایدز (آلاسکا: آخرین مرز) در حال نوشتن یک نمایش تلویزیونی جدید بر اساس فیلم سال 1977 هستند اسموکی و راهزن، برای تولید محتوا جهانی.

فیلم اصلی بازی کرد برت رینولدز ، سالی فیلد ، جکی گلیسون ، جری رید ، پت مک کورمیک ، پل ویلیامز و مایک هنری. این فیلم همچنین دومین فیلم بزرگ فروش داخلی در سال 1977 در ایالات متحده بود که پس از آن دوم شد جنگ ستارگان.

طبق THR ، دنی مک براید ، جودی هیل و براندون جیمز از Rough House Pictures نیز در کنار هم سریال های بالقوه را تولید می کنند ست مک فارلین و اریکا هاگینز و بنر درب فازی آنها. گرین همچنین خلبان را راهنمایی می کند.

فیلم پیشنهادی  پوشش های جدید امپراتوری اولین نگاه ما به یک کرم ماسه ای از Dune Denis Villeneuve را به ما نشان می دهد

“بزرگ شدن در جنوب ، اسموکی و راهزن برای من یک حق رای دادن شاخص بود. میراث این شخصیت ها یک زمین بازی تند و تیز است که من هیجان زده ام در آن حفاری کنم ، ” گرین گفت.

هاگینز اضافه کرد ، “وقتی UCP اسموکی و راهزن را ذکر کرد ، بلافاصله ما را به خود جلب کرد. ما می دانستیم که باید به موقعیت اصلی آن در جنوب وفادار بمانیم و صدایی اصیل پیدا کنیم. علاقه فوری دیوید و دیدگاه و عشق منحصر به فرد او به نسخه اصلی این امکان را فراهم کرد. اسموکی و راهزن در آن زمان فیلم بسیار جالب و بی احترامی بود و امیدواریم در نمایش به همان احساس برسیم. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *