دسته‌ها
دانلود فیلم

Spawn’s Universe # 1 بهترین فروش کمیک های Image Image در قرن 21 است

تاد مک فارلین ، امی ، برنده جایزه گرمی ، بنیانگذار ، و رئیس کمیک های تصویری – سومین ناشر طنز بزرگ – رکورد را برای کمیک های تصویری کمیک پرفروش و شماره اول قرن 21 با فروش بیش از 200K واحد. تخم ریزی حق رای دادن بیش از هر زمان دیگری است و میلیون ها طنز و اسباب بازی در سراسر جهان فروخته است.

در پاشنه Spawn’s Universe # 1 چهارشنبه ، 23 ژوئن آزاد خواهد شد King Spawn، اولین سری جدید Spawn در حال اجرا McFarlane از سال 1992. پیش بینی می شود King Spawn که در ماه آگوست عرضه می شود ، حتی فروش بیشتری نسبت به Spawn’s Universe # 1 داشته باشد.

Spawn’s Universe و King Spawn تنها آغاز کار هستند. اکتبر آینده بسیار مورد انتظار است اسلحه ساز سری و در ماه دسامبر عنوان جدید و جدید دیگری به نام سوخته. همچنین هر دو سری در مسیر فروش بیش از 200K واحد قرار دارند ، به این معنی که در پایان سال 2021 ، McFarlane در کمتر از شش ماه از چهار آستانه 200K عبور خواهد کرد.

فیلم پیشنهادی  تریلر جدید The Suicide Squad را تماشا کنید

این عناوین شامل اسطوره سازی شخصیت ابرقهرمانی اصلی مک فارلین ، Spawn ، عنوانی چند رکوردشکن و رکورددار جهانی گینس است که از زمان انتشار در سال 1992 بیش از 120 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. پیش از این ، مک فارلین هم در مارول و هم در کمیک های DC کار می کرد ، جایی که او همچنین رکوردهایی را برای کار خود در این زمینه ثبت کرد مرد عنکبوتی شگفت انگیز عنوان کمیکی که در آن به خلق شخصیت کمک کرد زهر، فیلم داستانی به همین نام در مجموع تاکنون بیش از 850 میلیون دلار در گیشه جهانی جمع کرده است.

این صنعت و طرفداران پروژه های برنده جایزه مک فارلین در سرگرمی ، کمیک ، انتشارات و اسباب بازی ها را با دو نامزدی گرمی ، یک برد گرمی ، دو جایزه امی ، دو جایزه MTV Video Music Awards ، یک جایزه MuchMusic کانادا ، اسباب بازی سال 2021 به رسمیت شناخته اند. (TOTY) جایزه ، جایزه انتخاب مردم ، دارنده رکورد جهانی گینس و بیش از 150 جایزه بین المللی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *