دسته‌ها
دانلود فیلم

Star Trek: Picard Season 2 پیش نمایش تبلیغاتی تیزر تبلیغاتی را دریافت می کند و بازگشت جان دو لانسی را مشاهده می کند

پارامونت + اولین نگاه را به فصل دو سریال اصلی موفق خود نشان داد پیشتازان ستاره ای: پیکارد با یک پیش پرده تبلیغاتی کاملاً جدید. پیش نمایش این تیزر توسط star star معرفی شد پاتریک استوارت در بالای اولین روز تماس پنل های جهانی مجازی ، که همچنین نشان داد فصل دوم در سال 2022 به نمایش در می آید. بازیگر جان دو لانسی در طول پانل با حضور در یک صفحه غافلگیرانه تأیید کرد که او در فصل دوم STAR TREK: PICARD به عنوان شخصیت برجسته “Star Trek” خود ، Q.

https://www.youtube.com/watch؟v=B20sCtCSPFc

من برای تماشای فصل دوم برنامه ریزی نکرده بودم زیرا از فصل اول و کل طرح Mass Effect و بازی غیرضروری بسیار ناامید شده بودم. با این حال ، من به فصل دوم فرصت خواهم داد چون همیشه جان د لانسی را به عنوان Q دوست داشتم. نمی دانم آیا اولین اقدام Q این است که پیکارد را دوباره در بدن انسان قرار دهد؟

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: The Phantom - "یک داستان دلهره آور و ناراحت کننده"

STAR TREK: PICARD از پاتریک استوارت در نقش نمادین خود در نقش ژان لوک پیکارد که هفت فصل در “Star Trek: The Next Generation” بازی کرد ، برخوردار است و این شخصیت شاخص را در فصل بعدی زندگی خود دنبال می کند. این مجموعه توسط استودیوی CBS و با همکاری Secret Hideout و Roddenberry Entertainment تولید شده است. برای فصل دو ، الکس کورتزمن ، آکیوا گلدزمن ، تری ماتالاس ، مایکل چابون ، داگ آرنیوکوسکی ، دیلن ماسین ، پاتریک استوارت ، هدر کادین ، ​​رود روددنبری و ترور روت به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فعالیت می کنند. Aaron Baiers (مخفی مخفی) و Kirsten Beyer به عنوان تهیه کنندگان مشترک اجرایی فعالیت می کنند. آکیوا گلدزمن و تری ماتالاس به عنوان مجری برنامه های دو فصل فعالیت می کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=Fgtz5ZYtA7E

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *