دسته‌ها
دانلود فیلم

Star Wars: Hunters در حال رفتن به سمت نینتندو سوییچ است

اگر تا به حال آرزو کرده اید که در یک صحنه کهکشانی رقابت کنید ، غرش جمعیت تشویق کننده در گوش شما ، جدید جنگ ستارگان بازی نوید می دهد که روحیه را با شخصیت های کاملا جدید و مکان های الهام گرفته از جنگ ستارگان جلب کند.

در طی امروز نینتندو دایرکت، زینگا و بازی های لوکاس فیلم Star Wars: Hunters ، یک بازی مبارزه ای عرصه رقابتی است که در سال 2021 به سیستم نینتندو سوییچ وارد می شود. جنگ ستارگان: شکارچیان بازیکنان را گرد هم می آورد تا در جنگ های هیجان انگیز ، تیمی و چند نفره با مجموعه ای متنوع از شخصیت های متمایز جدید جنگ ستارگان شرکت کنند.

پس از سقوط امپراتوری کهکشانی ، جنگ ستارگان: شکارچیان بازیکنان را در زمان واقعی متصل می کنند تا در تنظیمات صحنه با الهام از مکانهای نمادین جنگ ستارگان به نبرد بپردازند. در نقش یک بازی شجاع Bounty Hunters ، قهرمانان Rebellion و یک طوفان طوفانی امپریال ، در یک بازی اکشن که بازیکنان را در درگیری های سریع و بصری خیره کننده جنگ ستارگان غرق می کند ، بازی کنید.

فیلم پیشنهادی  فرانسیس فورد کوپولا در حال انتشار برش جدیدی برای The Godfather: Part III با شروع و پایان جدید است

امروز ما اولین نگاه اجمالی به برخی از این چهره های جدید ، از جمله یک جنگجوی Wookiee و یک جنگنده مرموز دارای چراغ زرد قرمز ، به عنوان هولوگرام های نصب شده در یک راهرو خال خال شده است ، که می توانید در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=lE_COidlDYk

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *