دسته‌ها
دانلود فیلم

Studio Ghibli’s Howl’s Moving Castle 15th Anniversary Collector’s Edition Boxset به سمت ما می رود

از سازندگان SPIRITED AWAY و PONYO ، این شاهکار حاصل می شود HOWL’S MOVING CASTLE در یک جعبه مخصوص نسخه محدود برای بزرگداشت 15 فیلمهفتم سالگرد ، به طور انحصاری در آمازون از 14 دسامبر 2020. نسخه ویژه سومین مجموعه از مجموعه های منحصر به فرد STUDIOCANAL است که به دنبال انتشار های اخیر MY NEIGHBOR TOTORO و KIKI’S DELIVERY SERVICE ارائه شده است.

بر اساس کتاب نویسنده انگلیسی است دیانا وین جونز و به کارگردانی برنده جایزه اسکار هایائو میازاکی، ویژگی های بازیگران به زبان انگلیسی ژان سیمونز ، کریستین بیل ، لورن باکال ، بلیث دانر ، امیلی مورتیمر ، جاش هاچرسون و بیلی کریستال

The Collector’s Boxset شامل نسخه DVD و Blu-ray Doubleplay این فیلم است که در یک جعبه بزرگ لوکس با کارهای هنری کاملاً جدید و منحصر به فرد بسته بندی شده است ، و به نسخه های ویژه قبلی مجموعه های MY NEIGBOUR TOTORO و KIKI’S DELIVERY SERVICE به عنوان سومین مجموعه لوکس پیوست. جعبه نیز شامل یک جلد سخت است Art of Howl’s Moving Castle کتاب ، و همچنین موارد منحصر به فرد زیر: کارت های هنری بزرگ ، پوستری شامل آثار هنری نمایشی اصلی ژاپنی ، کلیدهای سکه برقی ، کیف طناب دار با آرم سالگرد و مجموعه ای از زیر لیوان های نوشیدنی.

فیلم پیشنهادی  چگونه زن جوان امیدوار کننده قدرت سکوت را مهار می کند

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. همانطور که LFF آمازون از طریق خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *