دسته‌ها
دانلود فیلم

Sundance 2021 Begins – یک پیش نمایش

جشنواره فیلم ساندنس امشب اولین فیلم های خود را دارد. اما اول شروع شب آغازین آنها با اجرای Red Spirit و Rhiannon Giddens و برخی سخنان خوشامدگویی است ، ما از بنیانگذار رابرت ردفورد، و همچنین مدیر جدید جشنواره تابیتا جکسون. و چه سالی برای اولین بار بودنش است.

با توجه به اینکه COVID-19 جشنواره را به بستری عمدتا مجازی می برد (هنوز تعداد بازدیدهای شخصی در شهر جشنواره ، پارک سیتی ، یوتا وجود دارد) ، Sundance با چالش هایی روبرو شد اما خوشبختانه وقت کافی برای آماده سازی داشت. به دنبال ردپای جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ، که سپتامبر گذشته نیز مجازی بود و دیگران ، ساندنس تلاش کرد تا طرحی را برای مشاهده آنلاین تهیه کند. چشم انداز آنها طی ماه های سال 2020 تکامل یافته است ، اما جکسون امروز در سخنرانی مطبوعاتی استقبال خاطرنشان کرد: “ما می دانستیم که باید طرحی را ایجاد کنیم که دارای لحظات اتصال باشد.”

اما با کمبود ارتباط فیزیکی این روزها ، فرصتی نیز پیش می آید. به عنوان مثال ، من هرگز نتوانسته ام به پارک سیتی یوتا بروم ، اما از راحتی اتاق نشیمن کوچک من در تورنتو ، برای اولین بار قادر خواهم بود تا نمایش های ساندنس را پوشش دهم. من یکی از اولین منتقدانی هستم که در جشنواره امسال “شرکت می کنم”. ساندنس همچنین دارای گروهی از تئاترهای خانه هنری در 24 ایالت و سرزمین آمریكا است كه فیلم هایی را به نمایش می گذارد ، راهی برای گسترش ، برای دستیابی و حمایت متقابل از یكدیگر از طریق دوران ویرانگر تئاترها و به طور كلی فیلم.

در حالی که جشنواره امسال از 11 روز به 7 کاهش یافته است و بنابراین فیلم های برنامه ریزی شده از 118 به 73 کاهش یافته است ، جکسون خاطرنشان کرد که تعداد ارسالی امسال فقط اندکی کاهش یافته است ، اما زمانی وجود دارد که آنها مطمئن نیستند که ممکنه دست پیدا کند. جکسون اظهار داشت: “هنرمندان نیز بیمار شدند ، آنها با تراژدی دست و پنجه نرم می کردند ، آنها نیز در خط مقدم قیام پیرامون عدالت نژادی بودند ، آنها نیز قربانیان بحران اقتصادی بودند.” اما هنرمندان به آنچه می توانستند در طول این همه گیری – خلق – ادامه دهند. و خدا را شکر برای آن

یکی از جالب ترین قسمت های مربوط به ساندنس این است که واقعاً نمی دانید چه انتظاری دارید. بر خلاف پوشش TIFF ، جشنواره شهر من ، که بسیاری از فیلم ها با هیاهو و انتظار گسترده ای روبرو هستند ، این فیلم ها ناشناخته ، بدون نمایشگر و اغلب از صداهای تازه وارد سینما هستند. بنابراین در حالی که لیست مورد انتظار همه متفاوت خواهد بود بر اساس سوفل های کوچکی که شنیده اند و همچنین طعم و مزه آنها ، (من وحشت نمی کنم بنابراین دنبال صحبت های مورد بحث نباشم سانسور در انتخاب من) آنچه را که بیشتر از همه منتظر جشنواره هستم انتخاب کردم. آنها در زمره منتخب بررسی هایی هستند که می توانید در روزهای آینده در اینجا بگیرید. بدون ترتیب خاصی:

Siân Hederپیگیری می کنم تا تالولا (2016) ستاره ها امیلیا جونز به عنوان روبی ، تنها عضو شنونده یک خانواده ناشنوا. هنگامی که تجارت ماهیگیری خانواده در معرض تهدید قرار می گیرد ، روبی در میان عشق به موسیقی و ترس از ترک والدین خود ، که توسط مارلی متلین و تروی کوتسور. مشتاقانه منتظر دیدن نمایشی از این خانواده پویا در صفحه نمایش هستم ، و صحبت های زودهنگام نشان می دهد که این فیلم شب افتتاحیه کمی تماشاگر احساسی است ، بنابراین برای اولین فیلم من در جشنواره مناسب است.

فیلم پیشنهادی  Beasts Clawing at Straws - پیش پرده تریلر جدید و سریع هیجان انگیز noirish را تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *