دسته‌ها
دانلود فیلم

Supernatural: مجموعه کامل به Blu-ray می رود

“پسر بی پروای من را ادامه بده!”

اواخر وارد شدم ماوراuralالطبیعه. من فقط در نوامبر سال گذشته شروع به تماشای آن کردم ، اما اکنون تا فصل 10 رسیده ام و به طور کامل با سام و دین وینچستر و کاستیل در نبرد با شر سرمایه گذاری کرده ام. فقط آرزو می کنم که آنها از رازداری و تصمیم گیری اشتباه دست بردارند ، اما همه چیز جالب و سرگرم کننده و داستانهای مهمان عالی است.

این نمایش در سال 2020 پس از بیش از 300 قسمت به پایان رسید و هم اکنون کمپانی برادران وارنر مجموعه سرگرمی را در Blu-ray منتشر می کند.

Supernatural: The Complete Series شامل همه 327 قسمت هیجان انگیز از این مجموعه خارق العاده ، و همچنین ساعتهای بیشماری از ویژگی های پاداش از هر 15 فصل حماسی ، که نباید فراموش شود. علاقمندانی که مجموعه کامل را خریداری می کنند ، یک کتاب 68 صفحه ای کلکسیونی پر از تصاویر جدید از مجموعه محبوب ، طرح های تعیین شده و نامه های خانواده فوق العاده از هر دو دریافت می کنند. اریک کریپکه و رابرت سینگر.

فیلم پیشنهادی  بازیگران سریال The Goonies برای انجام یک فیلمنامه خوانده شده برای امور خیریه به هم می پیوندند

Supernatural چندین رمان ، مجله ، کمیک ، بازی و حتی یک مجموعه انیمیشن ایجاد کرده است! با بازی جارد پادالکی (جمعه سیزدهم ، دختران گیلمور) و جنسن آکلس (اسمالویل ، ولنتاین خونین من) در نقش سم و دین وینچستر ، در فصل پانزدهم نیز میشا کالینز (24؛ دختر قطع شد) در نقش کستیل و الکساندر کالورت (پیکان ، The Edge of Seventeen) به عنوان پسر لوسیفر ، جک. این مجموعه طولانی مدت توسط کمپانی Kripke Enterprises و با همکاری تلویزیون برادران وارنر تولید شده است ، توسط Eric Kripke (Revolution، Timeless) ساخته شده و در فصل آخر آن توسط Robert Singer (Timecop ، Lois & Clark) ، Andrew تولید شده است. داب ، رابرت برنز (Doom Patrol) و برد باكنر و اوژنی راس-لمینگ (لوئیس و كلارك).

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *