دسته‌ها
دانلود فیلم

Ta-Nehisi Coates در حال نوشتن فیلم جدید سوپرمن است

پوشش های Ta-Nehisi قصد دارد فیلم جدید سوپرمن را برای فیلم های DC و برادران وارنر Coates نویسنده کتاب های پرفروش از جمله “بین دنیا و من” ، “مبارزه زیبا” ، “ما هشت سال قدرت داشتیم” و “رقاص آب” او همچنین مجموعه کتاب های کمیک مارول را برای نوشت “کاپیتان آمریکا” و “پلنگ سیاه.”

این پروژه در مراحل اولیه بسر می برد ، اما فیلم جدید توسط این فیلم تولید می شود جی جی ربات بد آبرامز. هانا مینگلا همچنین تولید خواهد کرد. در حال حاضر هیچ کارگردانی به پروژه متصل نیست و هنوز جستجوی یک بازیگر برای بازی در نقش کال-ال / سوپرمن آغاز نشده است. من کاملاً خوشحال می شوم که ببینم هنری کاویل به نقش برگردیم و می دانیم که او می خواهد دوباره شنل بپوشد.

“دعوت شدن از طرف برادران وارنر به DC Extended Universe به یک DC DC ، و فیلم بد روبات افتخار است” کوتس در بیانیه ای گفت. “من مشتاقانه منتظر اضافه کردن معنادار به میراث شاخص ترین قهرمان اسطوره ای آمریکا هستم.”

“یک داستان جدید ، قدرتمند و پرتحرک سوپرمن وجود دارد که هنوز روایت نشده است. ما نمی توانستیم از همکاری با آقای درخشان آقای Coates برای کمک به ارائه این داستان به صفحه نمایش بسیار هیجان زده شویم و از تیم در Warner Bros برای این فرصت بسیار سپاسگزاریم. “ آبرامز اظهار داشت.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Blu-ray: The Nightingale - "یک فیلم حماسی ، احساسی ، شدید و فراموش نشدنی"

“” بین جهان و من “Ta-Nehisi Coates پنجره ای را باز کرد و دید بسیاری از ما را در جهان تغییر داد ،” گفت توبی امریچ، رئیس گروه تصاویر برادران وارنر. “ما اطمینان داریم که بازی سوپرمن در او راهی جدید و جالب برای دیدن مرد فولاد به هواداران خواهد داد.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *