دسته‌ها
دانلود فیلم

Talisman: جنگ ستارگان راه ما را طی می کنند

طلسم یک بازی هیئت مدیره فوق العاده است و من عاشق نحوه ساخت هیئت مدیره در هنگام بازی هستم. در حالی که نسخه اصلی می تواند برای دستیابی به نسخه های مختلف مشکل باشد ، نسخه جدیدی از راه ما وجود دارد – Talisman: جنگ ستارگان.

Star Wars Talisman ، پلتفرم ماجراجویی رول و حرکت کلاسیک را با داستان نسلی ترکیب می کند که به بازیکنان اجازه می دهد تا به عنوان یک جدی یا سیث به جنگ بپیوندند و قدرت خود را بسازند و با یکدیگر به مبارزه بپردازند تا امپراطوری را شکست دهند یا به یک دانش آموز واقعی Sith تبدیل شوند.

کهکشان جنگ ستارگان را از طریق شخصیت های به یاد ماندنی ، مکان ها و رویدادها از هر دوره و در قالب یک حق رای دادن به بازی رایانه لوحی منتقل شده منتقل کنید.

فیلم پیشنهادی  کتابهای خون Clive Barker در ماه اکتبر با ما خواهد بود

Talisman: Star Wars در مناطق اروپایی ، خاورمیانه و آفریقا موجود است و به بازیکنان این امکان را می دهد که در یک مسابقه متقابل برای رسیدن به امپراتور پالپاتین به رقابت بپردازند ، و وسایل قدرت را در طول راه برای مقابله با قدرتمند Sith Lord یا جمع کردن در کنار او به عنوان یک شر جمع می کنند. شاگرد کارآموز!

ماجراجویان می توانند از بین دوازده شخصیت قابل پخش برای انتخاب مسیر خود در حلقه های داخلی صفحه بازی کهکشانی استفاده کنند. لوک Skywalker ، Darth Vader ، ری ، Kylo رن ، Count Dooku و Obi-Wan Kenobi از جمله قطعات بازی ساخته شده سفارشی هستند که برای هر بازی محبوب تالیزمن صادق است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *