دسته‌ها
دانلود فیلم

Talisman: Star Wars Board Game راهی ماست

یک ماجراجویی کلاسیک نقش آفرینی به شما در جدول رومیزی احتیاج دارد لوک اسکای واکر ، کیلو رن ، کنت دوکو ، اوبی وان کنوبی و دیگران برای اثبات تسلط خود بر The Force در یک بازی که بسیار دور اتفاق می افتد ، مسابقه می دهند! طلسم: جنگ ستارگان اکنون در مناطق اروپا ، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) در دسترس است و از مدعیان شجاع برای انتخاب سمت خود و اداره کهکشان استقبال می کند!

محیط غیرقابل پیش بینی مورد علاقه طرفداران بازی برنده جایزه Games Workshop Talisman با آسمان ها و سیارات کل حماسه جنگ ستارگان دیدار می کند. در Talisman: Star Wars ، بازیکنان از طریق سه بخش از صفحه بازی سفر می کنند ، در برابر یکدیگر رقابت می کنند تا اولین شخصیتی باشند که در اتاق تخت مرکزی خود به Emperor Palpatine می رسد. سپس پیشگام باید یک Sith Wayfinder برای مقابله با استاد قدرتمند ارائه دهد و یک انتخاب سرنوشت ساز را انجام دهد که یا در کنار او بایستد یا برای همیشه به نفوذ شیطانی خود پایان دهد!

فیلم پیشنهادی  The Expanse یک فصل ششم و آخرین فصل دارد

از بین 12 شخصیت قابل پخش به صورت قطعات مجسمه سازی مجسمه سازی شده سفارشی که در هر بازی Talisman یافت می شود ، انتخاب کنید: اوبی وان کنوبی ، میس ویندو ، ری ، لوک اسکای واکر ، آهسوکا تانو ، عزرا بریجر ، دارت ویدر ، کیلو رن ، کنت دووکو ، دارت ماول ، بزرگ انکشاف دهنده ، و خواهر هفتم.

این مسابقه جهانی به مبارزان اجازه می دهد تا افراد محرمانه را جمع آوری کنند ، با دشمنان روبرو شوند و مهارت های فورس (Force Skills) را به دست آورند که به آنها در سفر به تخت ارگ سیت کمک می کند. برای خرید کالاها و خدمات از اعتبارات کهکشانی استفاده کنید ، در حالی که شماره گیری های شخصیتی شخصیت سلامت ، اراده و قدرت را دنبال می کند. شانس رول تاس ، تدبیر و استراتژی همه این توانایی آنها را در برآورده ساختن تعادل The Force به نفع خود می کند!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *