دسته‌ها
دانلود فیلم

Tami Stronach ، شان آستین ، کریستوفر لوید ، NeverEnding Story ، به فیلم جدید فانتزی Man & Witch پیوستند

Tami Stronach ، Emperor Childlike از فیلم کلاسیک بی انتها 80 “The NeverEnding Story” ، یک فیلم تخیلی جدید برای کودکان با عنوان “Man & Witch” به نویسندگی و همسرش Greg Steinbruner ساخته و اجرا خواهد کرد.

به تهیه کنندگی و کارگردانی ایندی استالوارت راگ مارگولیز (“او می خواهد من” ، تهیه کننده اولین فیلم کوتاه “همه ما سقوط می کنیم” از برادران دافر) ، تیم Stronach با بازیگران در حال گسترش از نمادین از جمله ستاره کودک دیگر 80 ساله شان آستین ( “ارباب حلقه ها”) ، و برندگان امی روه پرلمن (“Cheers”) ، کریستوفر لوید (“بازگشت به آینده”) و مایکل امرسون (“گمشده”).

“Man & Witch” ، ادای احترام دل انگیز به فیلمهای فانتزی lo-fi دهه 80 ، یک ماجراجویی طنز است که هم انتظارات از آنچه که یک دنیای فانتزی می تواند داشته باشد را برآورده می کند و هم واژگون می کند ، بازپرداخت طولانی مدت یکی از معجزه‌ترین هالیوود. ستاره های کودک ، Tami Stronach. Stronach جادوگر آشکار ، موجود و قدرت و رمز و راز را بازی می کند ، هنگامی که او را استخدام می کند تا یک نفرین توسط یک جادوگر شیطان را بشکند ، قلب او را به یک بزغالی بی روح باز می کند.

فیلم پیشنهادی  Mangrove - تریلر فیلم کوچک Axe استیو مک کوئین را ببینید تا 50 سال از اعتراض Mangrove را نشان دهد

انتخاب بعدی که اعلام می شود. پیش بینی می شود تولید اواخر پاییز در منطقه سه ایالت نیویورک آغاز شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *