دسته‌ها
دانلود فیلم

Ted Lasso Season 2 پیش پرده تبلیغاتی تیزر تبلیغاتی را دریافت می کند

سیب از تاریخ پخش و پیش پرده تبلیغاتی تیزر فصل دوم انتظار بسیار خوب کمدی رونمایی کرده است تد لاسو، که اولین نمایش جهانی خود را جمعه ، 23 ژوئیه 2021 از طریق Apple TV + انجام خواهد داد. این مجموعه پرطرفدار و محبوب که قبلاً مورد استقبال قرار گرفته است ، پیش از آغاز فصل دوم آن ، برای فصل سوم تمدید شده است. “تد لاسو” اخیراً در جوایز انتخاب منتقدان 2021 پیروز شد و همه دسته هایی را که نامزد شده بود جلب کرد و برندگان بهترین سریال کمدی ، بهترین بازیگر نقش اول مرد را کسب کرد. جیسون سودئیکیس و بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای هانا وادینگام.

از زمان آغاز به کار خود در آگوست سال 2020 ، کمدی محبوب همچنان با جوایز و نامزدهای زیادی شناخته شده است و به تازگی جایزه انجمن بازیگران سینما را برای بازی فوق العاده یک بازیگر مرد در یک سریال کمدی و یک جایزه گلدن گلوب در اختیار جیسون سودئکیس قرار داده است. دسته بهترین بازیگران کمدی. این مجموعه همچنین موفق به دریافت دو جایزه انجمن نویسندگان بهترین سریال های جدید و بهترین سریال های کمدی ، نامزدی از انجمن سازندگان آمریکا برای سریال های کمدی و همچنین افتخارات بسیاری از دیگر گروه های صنفی و منتقدان شد. “تد لاسو” همچنین تنها سریال کمدی بود که به عنوان برنامه سال AFI مورد افتخار قرار گرفت و به طور منظم در لیست “بهترین های 2020” منتقدان تلویزیون ظاهر می شود.

فیلم پیشنهادی  Elric: The Dreaming City - پیش نمایشی از اقتباس طنز حماسه خیالی مایکل مورکاک را بخوانید

https://www.youtube.com/watch؟v=auxeLrtk7tk

اپل “تد لاسو” با بازی سودئیکیس در نقش تد لاسو ، مربی کم فوتبال در کالج از کانزاس استخدام شد تا مربیگری یک تیم فوتبال حرفه ای در انگلیس را انجام دهد ، با وجود اینکه هیچ تجربه مربیگری در فوتبال را ندارد. هانا وادینگام ، برندان هانت ، جرمی سوئیفت ، جونو تمپل ، برت گلدشتاین ، فیل دانستر و نیک محمد در کنار سودئکیس در گروه بازیگری که در فصل دو به آنها ملحق می شود ، بازی کند سارا نیلز.

سودئیکیس علاوه بر بازیگری ، در کنار بیل لارنس از طریق Doozer Productions خود ، به عنوان تهیه کننده اجرایی ، در همکاری با تلویزیون برادران وارنر و تلویزیون جهانی ، بخشی از محتوای NBCUniversal ، فعالیت می کند. Doozer’s Jeff Ingold همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی با لیزا کاتزر به عنوان تهیه کننده مشترک همکاری می کند. این مجموعه توسط سودئکیس ، بیل لارنس ، برندان هانت و جو کلی ساخته شده و براساس قالب و شخصیت های موجود در NBC Sports ساخته شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *