دسته‌ها
دانلود فیلم

TENET – همه چیز را تاکنون می شناسیم

طرفداران کریستوفر نولان فیلم ها با نفس تنفس صبر می کنند تا یازدهمین فیلم کارگردان به سینماها بیاید. با استفاده از coronavirus صنعت سینما در جهان ، TENET تاریخ انتشار به یک موضوع گمانه زنی بسیار تبدیل شده است. در ابتدا برای راه اندازی در تاریخ 17 ژوئیه 2020 ، شایعه این است که وارنر بروس خوشحال شد که انتشار این فیلم را به سالهای بعد سوق داد ، اما نولان اصرار داشت که هرچه سریعتر اکران شود ، که ممکن است در اوایل پایان ماه ژوئیه. در حالی که ما منتظر هستیم ، اینجا همه چیزهایی است که ما در مورد این فیلم بسیار مخفی می دانیم در اینجا است. لطفا هنگام ادامه مطالعه آگاه باشید: حدس و گمانهای زیادی در زیر آن وجود دارد می تواند تبدیل به اسپویلر شود، اگرچه هیچ چیز مشخص نیست!

TENET چیست؟

این سؤال اصلی در مورد انتشار فیلم بوده است. تریلرها نشان می دهد که این یک کلمه کد است ، اما چیز کمی دیگر مشخص شده است. TENET (فیلم) شخصیت هایی را دنبال می کند که از چیزی به نام استفاده می کنند وارونگی ، برای دستکاری در زمان جالب است که ، نولان اظهارات سرسختانه ای را بیان کرده است که TENET نیست فیلم مسافرتی به نظر می رسد وارونگی توانایی حرکت به عقب در طول زمان به منظور پاک کردن حوادث یا تصحیح اشتباه گذشته است. و مستلزم استنشاق نوعی گاز است (شاید کربن دی اکسید به جای اکسیژن؟). بنزین زیاد نمی تواند برای ما خوب باشد و یکی از نقوش تکرار شونده فیلم عبارت “به زندگی آخرت خوش آمدید، “که نشان می دهد که TENET می تواند در مورد راه های تقلب مرگ باشد.

درس علوم

مثل نولان در میان ستارگان، TENET کمی دانشمند خواهد شد. شایعات در مورد Reddit در جدیدترین تصاویر در پس زمینه تصاویر منتشر شده است تریلر نشان می دهد که وارونگی مربوط به آنتروپی. آنتروپی یک مورد ترمودینامیکی است که نشان دهنده میزان تصادفی / هرج و مرج در یک سیستم است. مثال خوب آنتروپی ذوب یخ است. بر فراز زمان مولکول های انرژی بیشتر می شوند بی نظم و آزادتر حرکت کنید زیرا آنها از جامد به مایع و سپس گاز تبدیل می شوند – در حال افزایش آنتروپی قانون دوم ترمودینامیک (با من در اینجا بمانید) می گوید که کل آنتروپی یک سیستم ایزوله (اجازه دهید چیزی را انتخاب کنیم که قابل قبول باشد ، مثل کل جهان) می تواند فقط افزایش می یابد – برگشت پذیر نیست – یا به زبان ساده ، همه ما فقط در حال حرکت هستیم به جلو از زمان Big Bang. خوب ، در مورد چیز کوچکتر چطور؟ تصور کنید که رنگ قرمز و آبی را با رنگ بنفش مخلوط کنید ، سپس سعی کنید رنگ ها را با هم مخلوط کنید … غیرممکن به نظر می رسد

فیلم پیشنهادی  Come Away - آنجلینا جولی و دیوید اویلوو را در پیش پرده فیلم فانتزی جدید تماشا کنید

ولی علم مدرن (و برخی فیلم ها) تصور می کنند که رنگ ها را نمی توان در این ترکیب استفاده کرد کوانتوم سطح (فکر کن آنتمن سوء استفاده در MCU). تریلر TENET همچنین شامل یک تجربه آزمایشی است که به عنوان شناخته می شود دیو ماکسول ، که نشان می دهد چگونه قانون دوم ترمودینامیک را نقض کنید: با استفاده از یک شیطان ریز و جوان که ماده را در سطح کوانتومی مرتب می کند – این شیطان می تواند با جدا کردن مولکول های قرمز و آبی رنگ بنفش را مخلوط کند و آب مایع را به آن برگرداند یخ. از نظر عالم ، یک شیطان با زمان و تلاش کافی می تواند مولکولهای وقایع را معکوس کند و بدین ترتیب بطور مؤثر در زمان حرکت کند (صدایی فرسودکننده). این فیلم نشان می دهد که تنها وارونهای مسافرتی ، جهان هنوز به جلو حرکت می کند – این امر باعث می شود برخی از تصاویر بسیار جالب و گیج کننده باشد. مطالب زیادی در مورد پوزیترون و ضد ماده وجود دارد و اکنون من شما را گم کرده ام ، اما بازگشت از آنجا که فیلم های نولان لازم نیست که از آن لذت ببرند (یک رویا – درون یک رویا – در یک رویا ، کسی؟) TENET همچنین بخشی از میدان SATOR ، یکی از اولین palindromes است. TENET یک کلمه لاتین به معنی است نگه می دارد ، نگه می دارد ، درک می کند ، دارای ، ارباب ، حفظ ، حفظ می کند. بدون گرگ ؟!

تولیدکننده اما توماس با عقب نشینی به زمین کمتر لرزان ، TENET را calledفیلم جاسوسی‘قصد داشت ژانر جاسوسی را بالا ببرد. تاریخ فیلم جاسوسی انگلیس مدتهاست که سلطه جیمز باند و جان لو کاره (گرچه) بوده است کشتن حوا جاسوسی جدید به تلویزیون قرن بیست و یکم آورده است ، بنابراین استقبال از یک بازیکن جدید همیشه خوشحال است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *