دسته‌ها
دانلود فیلم

The Boss Baby: Family Business تریلر جدیدی دریافت می کند

در عاقبت به DreamWorks Animation برادران تمپلتون – تیم (جیمز مارسدن، امتیاز X-Men) و برادر کوچک Toss Boss Baby (الک بالدوین) – بزرگ شده و از یکدیگر دور شده اید. تیم اکنون یک پدر در خانه متاهل است. تد مدیر عامل صندوق هجینگ است. اما یک کودک رئیس جدید با رویکردی پیشرفته و نگرشی که می تواند انجام دهد قرار است آنها را دوباره دور هم جمع کند … و از یک تجارت خانوادگی جدید الهام بگیرد.

تیم و همسرش ، کارول (اوا لونگوریا) ، نان آور خانواده ، به همراه دختر فوق العاده هوشمند 7 ساله خود Tabitha در حومه شهر زندگی می کنند (آریانا گرینبلات، انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و کودک تازه شایان ستایش تینا (امی سداریس، BoJack Horseman Netflix). تابیتا ، که در کلاس خود در کلاس معتبر Acorn برای کودکان پیشرفته است ، عموی تد را بت می کند و می خواهد مانند او شود ، اما تیم که هنوز با تخیل جوانی بیش فعال خود در ارتباط است ، نگران است که او بیش از حد کار می کند و از دست می رود در یک کودکی عادی

فیلم پیشنهادی  هانا جان-کامن سونجا قرمز خواهد بود

وقتی کودک تینا فاش می کند که او – ta-da! – یک عامل فوق العاده مخفی برای BabyCorp در یک ماموریت برای کشف اسرار تاریک مدرسه Tabitha و بنیانگذار مرموز آن ، دکتر ادوین آرمسترانگ (جف گلدبلوم) ، این برادران تمپلتون را به طرق غیر منتظره متحد می کند ، آنها را به ارزیابی مجدد معنای خانواده و کشف آنچه واقعاً مهم است هدایت می کند.

لیزا کودرو و جیمی کیمل همچنین نقش خود را به عنوان پدر و مادر تد و تیم تکرار می کنند.

با توجه به موفقیت فیلم اول ، که بیش از 500 میلیون دلار در سراسر جهان درآمد کسب کرد ، The Boss Baby: مشاغل خانوادگی توسط فیلمساز بازگشتی کارگردانی شده است تام مک گرات و توسط تولید می شود جف هرمان (پاندای کونگ فو 3).

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *