دسته‌ها
دانلود فیلم

The Boys: Season 2 – تریلر رسمی تیزر را تماشا کنید

آمازون نخست فیلم اعلام کرده است که طنز ابرقهرمان هیت پسر ها سه قسمت اول از فصل دوم آن جمعه ، 4 سپتامبر 2020 برگزار خواهد شد. قسمتهای جدید هر جمعه با حضور در فینال فصل حماسه در 9 اکتبر در دسترس خواهد بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=cVHwlqyMyhM

دو فصل جالب تر ، دیوانه تر ، پسران را پیدا می کند که از قانون فرار می کنند ، توسط سوپ ها شکار می شوند ، و بطور ناامیدانه در تلاشند تا دوباره در برابر Vought قرار بگیرند. در مخفی کردن ، هیگی (جک قوید) ، شیر مادر (لاز آلونسو) ، فرانسوی (تامر کاپون) و کیمیکو (کارن فوکوهارا) سعی کنید با قصاب (یاکارل شهری) جایی نیست که پیدا شود. در همین حال ، Starlight (ارین موریارتی) باید مکان خود را در Seven as Homelander پیمایش کند (آنتونی استار) دیدگاههای خود را در کنترل کامل کنترل می کند. قدرت وی با افزودن Stormfront تهدید می شود (ایا نقدی) ، Supe جدید ، رسانه ای باهوش رسانه های اجتماعی ، که دستور کار خود را دارد. مهمتر از آن ، تهدید Supervillain در مرکز قرار دارد و موج می زند تا وقتی Vought در تلاش است تا از پارانویای کشور سرمایه گذاری کند.

فیلم پیشنهادی  مرور: عسلک - "زیر پوست می ماند"

Supes of The Seven همچنین شامل ملکه مائه (دومینیک مک الیگوت)، قطار (جسی T. Usher)، عمیق (چیس کرافورد) و سیاه نوآر (ناتان میچل)

تکرار ستارگان در فصل دو شامل کلودیا دومیت ، گوران ویسنیج ، مالکوم بارت ، کلبی مینیفی ، شانتل وانسانتن ، کامرون کرویتی ، پی جی بایرن ، لیلا رابینز و جیانکارلو اسپوزیتو در میان دیگران ، به عنوان رئیس وود ، استن ادگار بازگشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *