دسته‌ها
دانلود فیلم

The Columnist سایت های خود را در ترول های آنلاین در تریلر تریلر جدید ترسناک تنظیم می کند

امسال ، جنگجویان صفحه کلید باید مراقب باشند که چه کسی آنلاین را آزار می دهند ، ستون نویس در سینماها و سیستم عامل های دیجیتال با مجوز از Vertigo Release در 12 مارس در انگلیس و ایرلند منتشر شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Zo8IVjVV25k

با بازی Westworld’s کاتجا هربرز، THE COLUMNIST ، یکی از برجسته ترین برنامه های FrightFest سال گذشته (که می توانید بررسی آلن را در اینجا بخوانید) ، نگاهی وحشیانه طنز ، دلخراش و کاملاً هیجان انگیز است به آنچه اتفاق می افتد وقتی قربانی سو theاستفاده آنلاین می گوید “دیگر کافی است”. با اسکریپت اسکریپت و کارگردانی نرم و صاف ، با چند قطعه ست کاملاً سیاه و سفید ، به زیبایی در کنار بازدیدهای میزهای زنانه قرار دارد پیشگیری ، انتقام ، زن جوان امیدوار کننده، و انتشار اخیر دانمارکی استثنا.

با اجرای یک نمایش خارق العاده از هربرز ، و یک صحنه سرقت برام ون در کلن به عنوان نویسنده رمان های ترسناک شوک ، THE COLUMNIST مطمئنا بحث در مورد موضوع پیشین تأثیر رسانه های اجتماعی بر تمدن اساسی را برانگیخته است. It’s Death Wish برای نسل آنلاین است و شما وقتی هیربرز قربانی دهان ناخوشایند بعدی را در چشم خود جذب می کند ، هورا خواهید کشید.

فیلم پیشنهادی  برخی از بهترین سریال های تلویزیونی در سال 2020 را ببینید که همه ما می خواهیم اکنون ببینیم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *