دسته‌ها
دانلود فیلم

The Expanse یک فصل ششم و آخرین فصل دارد

استودیوی آمازون امروز اعلام كرد كه سفارش فصل ششم و آخر سریال محبوب آمازون محبوب طرفداران را داده است گستره، بر اساس جیمز S.A. کوری کتابهای پرفروش تمدید The Expanse برای یک فصل آخر پیش از فصل پنجم پیش بینی شده است ، که در 16 دسامبر در بیش از 240 کشور و سرتاسر جهان در Amazon Prime Video به نمایش در می آید.

اندرو کوسوو و برودریک جانسون ، مدیرعاملان و بنیانگذاران گروه تلویزیونی Alcon و تهیه کنندگان اجرایی The Expanse ، “از لحظه ای که متعهد شدیم این نمایش را زنده کنیم تا این فصل آخر ، ما بی وقفه تلاش کرده ایم تا چشم انداز نویسندگان را ارج نهیم. ما به داشتن یکی از متنوع ترین بازیگران تلویزیونی و ارائه بستری به داستان های مهم افتخار می کنیم. تشکر ویژه ای از دانیل آبراهام و تای فرانک ، نویسندگان کتاب ها و مجموعه ها ، و از نارن شنکار ، مجری برنامه و تهیه کننده اجرایی سریال. همکاری با این تیم همچنان یک افتخار و امتیاز است. ما همچنین می خواهیم از آمازون برای پشتیبانی مداوم ما برای کمک به ما در بیان کامل این داستان و ارائه The Expanse به مخاطبان جهانی تشکر کنیم. “

“فداکاری و هنرمند بودن همه کسانی که به نمایش Expanse به صفحه نمایش کمک می کنند خارق العاده است” گفت نارن شنکار، تهیه کننده اجرایی و نمایشگر ، The Expanse. “طرفداران ما عالی هستند و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا در فصل ششم شرکت کنیم!”

“ما می خواهیم از نارن ، اندرو ، برودریک ، همه افراد در Alcon و کل بازیگران و اعضای گروه The Expanse برای زحمت و عشق که در این فصل های گذشته برای سریال ایجاد کرده اند ، تشکر کنیم.” گفت ورنون سندرز، رئیس تلویزیون ، استودیوی آمازون. “ما بسیار خوشحالیم که می توانیم به طرفداران فوق العاده وفادار و پرشور The Expanse نتیجه رضایت بخشی را برای سریالی که شایسته آنها هستند ارائه دهیم. ما می دانیم که آنها از چگونگی شکل گیری فصل های پنج و شش بسیار خوششان خواهد آمد. “

بازیگران اصلی قرار است برگردند اگرچه شایعه شده است که کاس انوار به دلیل اتهاماتی که اخیراً علیه او وارد شده است ، برای فصل آخر بر نمی گردد. آمازون دلیلی ارائه نکرده است که نمایش در فصل 6 به پایان می رسد زیرا بیش از شش کتاب در این مجموعه وجود دارد.

فیلم پیشنهادی  جودی فاستر ، طاهر رحیم ، شایلین وودلی و بندیکت کامبربچ را در تریلر جدید The Mauritanian تماشا کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *