دسته‌ها
دانلود فیلم

The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone – ویرایش مجدد The Godfather Part III توسط Coppola تاریخ انتشار دارد

درست به مناسبت سی امین سالگرد پدرخوانده: قسمت سوم، کارگردان / فیلمنامه نویس فرانسیس فورد کوپولا فیلم آخر را در حماسه خود ویرایش کرده است پدرخوانده سه گانه این نسخه جدید ، تحت عنوان Mario Puzo’s THE GODFATHER، Coda: The Death of Michael Corleone، به دیدگاه اصلی کاپولا و پوزو ، فیلمنامه نویس ، برای فینال دست پیدا می کند ، که برای بهترین ارائه آخرین فصل حماسه کورلئونه با دقت بازسازی شده است. Mario Puzo’s THE GODFATHER، Coda: The Death of Michael Corleone اولین بار در Blu-ray پخش می شود و در تاریخ 8 دسامبر 2020 از Paramount Home Entertainment برای بارگیری و نگهداری در دسترس خواهد بود.

“” Mario Puzo’s THE GODFATHER، Coda: The Death of Michael Corleone “تصدیق ماریو و عنوان مورد نظر من و اهداف اصلی ما برای آنچه” پدرخوانده: قسمت سوم “شد ،” گفت کوپولا. “برای این نسخه از فینال ، من یک شروع و پایان جدید ایجاد کردم و برخی صحنه ها ، عکس ها و نشانه های موسیقی را مرتب کردم. با این تغییرات و تصاویر و صدای بازیابی شده ، برای من نتیجه گیری مناسب تری برای “پدرخوانده” و “پدرخوانده: قسمت دوم” است و من از جیم جیانوپولوس و پارامونت سپاسگزارم که به من اجازه دادند دوباره آن را مرور کنم. “

کاپولا و شرکت تولیدی او American Zoetrope با اسکن 4K از نگاتیو اصلی کار کردند تا یک ترمیم قاب و فریم هر دو ساخته جدید ماریو پوزو THE GODFATHER ، Coda: The Death of Michael Corleone و The Godfather: Part را انجام دهند. III به منظور ایجاد بهترین ارائه ممکن ، تیم بازسازی Zoetrope و Paramount با جستجوی بیش از 50 مورد اصلی برای جایگزینی نوری های با وضوح پایین در نسخه اصلی منفی شروع کردند. این روند بیش از شش ماه طول کشید و شامل الک کردن 300 کارتن منفی بود. Zoetrope آمریکایی با سختی کار می کرد تا خراش ها ، لکه ها و ناهنجاری های دیگری را که قبلاً به دلیل محدودیت های فناوری قابل حل نبودند ، ترمیم کند ، در حالی که در ترکیب اصلی صوتی 5.1 ساخته شده بود.

فیلم پیشنهادی  یک رابطه عاشقانه مخفی در تریلر Two Of Us کشف شده است

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. به عنوان LFF Amazon Associate از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *