دسته‌ها
دانلود فیلم

The Little People – Production ویژگی جدید موجود با بازی هانا جان کامن و داگلاس بوث را ارائه داده است

تولیدات کارگردان در لندن پیچیده شده است جون رایت (Grabbers، Robot Overlords) ویژگی موجود مردم کوچک، با بازی هانا جان-کامن (Resident Evil ، Ready Player One ، Ant-Man and the Wasp) و داگلاس بوث (The Dirt، The Limehouse Golem and Loving Vincent) به عنوان زوجی که از کابوس شهری خود به آرامش روستای ایرلند گریخته اند فقط اجنه شرور و آدمکشی را که در چوبهای قدیمی و قدیمی در کمین باغ جدیدشان کمین کرده اند کشف می کنند.

بازیگران اضافی شامل نامزد گلدن گلوب می شوند کلم معنی (بانکدار ، سبرگ ، تالکین) ، جیمی لی اودانل (دختران دري) ، كريس والي (مجرمان جوان) و کریستین نایرn (بازی تاج و تخت). یک ویژگی موجود وحشت مدرن ، مردم کوچک به ما نشان می دهد که ما برای محافظت از کسانی که دوستشان داریم چقدر پیش خواهیم رفت. توسط رایت به عنوان توصیف شده است “Gremlins ملاقات با سگ های نی” این فیلم براساس فیلمنامه اصلی ساخته شده توسط مارک بمان (Robot Overlords) و جون رایت.

بودجه The Little People توسط Ingenious Media تأمین می شود و توسط Piers Tempest (همسران نظامی ، همسر ، غارتگران) و پیتر توش (همسران نظامی ، نابینا از نور) کور شد و به عنوان یک تولید تمپو در همکاری با Automatik VFX تولید می شود. Tempo’s Jo Bamford ، آلیسون تامپسون و مارک گودر از فیلم Cornerstone Films و Janine Modder ، که از سال 1997 در امتیاز باند کار کرده است ، تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارند. از دیگر تهیه کنندگان اجرایی می توان به مت ویلیامز ، جیمی جسوپ ، آندره اسکارسو ، مایکل رویتر ، سب بارکر و دوریس فنردرس اشاره کرد.

فیلم پیشنهادی  در تصاویر اول فیلم جدید نتفلیکس به شارلیز ترون و The Old Guard نگاهی بیندازید

این فیلم همچنین به چنگ زن ها تیم موجودات؛ از جمله پروتز توسط شان هریسون که در برخی از پردرآمدترین فیلمهای پردرآمد جهان از جمله کار کرده است هری پاتر فیلم های، جنگ ستارگان: تهدید شبح و انتقام جویان: عصر اولترون همراه با طرح های موجود توسط پل کاتلینگ (Maleficent ، Thor ، Fantastic Beasts) و سرپرست VFX با همکاری طولانی مدت رایت شالیزار (28 هفته بعد ، هری پاتر و زندانی آزکابان ، غارتگران).

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *