دسته‌ها
دانلود فیلم

The Lovers Rock (استیو مک کوئین) راک فیلم Opening Night از 58مین جشنواره فیلم نیویورک خواهد بود

فیلم در مرکز لینکلن اعلام کرد که استیو مک کوئین عاشقان راک فیلم شب افتتاحیه خواهد بود 58هفتم جشنواره فیلم نیویورکبا اجرای Premiere World. عاشقان راک بخشی از تبر کوچک گلچین ، که شامل پنج فیلم اصلی جوایز آکادمی ، BAFTA و فیلمساز برنده طلایی گلوب استیو مک کوئین (گرسنگی ، 12 سال برده) ، که بعداً امسال در بی بی سی وان پخش می شود و در آمازون نخست ویدئو در ایالات متحده پخش می شود. از اواخر دهه 1960 تا اواسط دهه 1980 ، این فیلم ها داستان دیگری را شامل می شود كه شامل جامعه غربی هند لندن است ، كه زندگی آنها علیرغم نژادپرستی و تبعیض شایع ، توسط نیروی اراده خودشان شکل گرفته است. این کمپانی توسط Turbine Studios و پارک لاماس استیو مک کوئین برای بی بی سی یکی با آمازون استودیو با همکاری مشترک در آمریکا تولید می شود. پنج فیلمی که تشکیل می دهند تبر کوچک هستند مانگرو ، عاشقان راک ، الکس واترل ، آموزش و پرورش و قرمز سفید و آبی.

عاشقان راک در اوایل دهه 1980 داستانی تخیلی از عشق و موسیقی جوان در یک مهمانی بلوز می گوید. Amarah-Ja خیابان Aubyn اولین صفحه نمایش او را در مقابل دریافت کننده جوایز BAFTAs 2020 Rising Star قرار می دهد میشل بخش (پسر برتر) Shaniqua Okwok (پسران) ، Kedar Williams-Stirling (آموزش جنسی) ، الیس جورج (دکتر هو) ، الکساندر جیمز-بلیک (پسر برتر) ، کادم رامسی (داستان آبی) همچنین ستاره ، و همچنین فرانسیس لاوهال و دانیل فرانسیس-سوابی، که اولین صفحه نمایش خود را می کنند. عاشقان راک توسط کورتیا نیو لند و استیو مک کوئین به نویسندگی همزمان پرداخته شده است.

از یادداشت های تاریخی جشنواره ، دو فیلم دیگر از گلچین ، مانگرو و قرمز سفید و آبی، همچنین Premieres World خود را به عنوان بخشی از صفحه اصلی اصلی این سال خواهد داشت. اسلای کامل اصلی برای 58مین جشنواره فیلم نیویورک طی هفته های آینده اعلام می شود.

مانگرو داستان واقعی Mangrove 9 است ، گروهی از فعالان سیاهپوست که در طی یک راهپیمایی اعتراضی در سال 1970 با دادگاه لندن درگیری کردند و محاکمه ای که بسیار تبلیغاتی در پی داشت. این دادگاه اولین تأیید قضایی در مورد رفتارهای ناشی از نفرت نژادی در پلیس متروپولیتن بود. لتیتیا رایت (پلنگ سیاه) ، Shaun Parkes (گمشده در فضا) ، و مالاچی کربی (مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب) در کنار ستاره Rochenda Sandall (خط وظیفه) ، جک لاودن (آهنگ بلند) ، سام اسپرول (سفید برفی و شکارچیان) ، گرشوین اوستاچا جن (آقایان)، ناتانیل مارتلو-وایت (وثیقه) ، ریچی کمپبل (دروغ گو) ، جامین هانتر (Les Misérables) ، و گری بیدل (تابستان موشک ها) مانگرو توسط آلستر سیدونز و استیو مک کوئین به نویسندگی همزمان پرداخته شده است. مانگرو و عاشقان راک بخشی از انتخاب رسمی کن 2020 هستند.

قرمز سفید و آبی داستان واقعی لروی لوگان را دید ، که دید پدرش توسط دو پلیس مورد تعرض قرار گرفته و انگیزه وی را برای پیوستن به پلیس کلانشهر و تغییر نگرش نژادپرستانه آنها از درون نشان داده است. جان بویگا (جنگ ستارگان: نیروی بیدار می شود) و استیو توسان (شاهزاده ایرانیستاره با تازه واردان با استعداد Tyrone Huntley ، Nathan Vidal و Jaden Oshenye. قرمز سفید و آبی توسط کورتیا نیو لند و استیو مک کوئین به نویسندگی همزمان پرداخته شده است.

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم با لینک مستقیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *