دسته‌ها
دانلود فیلم

The Man Standing Next – لی بیونگ هون را در پیش نمایش تریلر جدید فیلم کره ای تماشا کنید

تنش و گرفتن ، مرد ایستاده بعدی یک هیجان سیاسی قدرتمند از کارگردان است وو مین هو (The Drug King) و با بازی لی بیونگ هون، که یکی از تکان دهنده ترین حوادث در تاریخ آشفته کره جنوبی را ترسیم می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=j5cFdE4Mt5o

نامزد کره جنوبی برای جوایز اسکار 2021 ، مرد ایستاده بعدی بر اساس یک رمان تحسین شده است و نقشه های سیاسی لبه دار را نشان می دهد که در یکی از تاریک ترین دوره های تاریخ سیاسی کشور بازی کرده است. از کارگردان وو مین هو (The Drug King ، Inside Men) ، بازیگران توسط یک ستاره بین المللی هدایت می شوند لی بیونگ هون که در برخی از تأثیرگذارترین فیلمهای کره از زمان ظهور این کشور در صحنه فیلمهای جهانی از جمله زندگی تلخ و شیرین و من شیطان را دیدم و همچنین بازدیدهای هالیوود از جمله The Magnificent Seven و G.I. جو حق رای دادن. لی توسط پشتیبانی می شود لی سونگ مین (The Spy Gone North) ، کواک دو وان (ناله) و کیم سو جین (پادشاه).

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: Willy’s Wonderland - "اگر مهربان باشید ، می توانید بگویید این ادای احترامی به علاقه مندی های فرقه فیلم B 80s است"

اکران فیلم Blue Finch هدیه مرد ایستاده بعدی در سینماهای مجازی از جمله سینمای خانگی کرزون 25 ژوئن و بارگیری دیجیتال در 5 جولای.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *