دسته‌ها
دانلود فیلم

The New Legends of Monkey – Season 2 یک تریلر دریافت می کند

از تهیه کننده برنده امی ببینید-اره، سریال ضربه افسانه های جدید میمون در تاریخ 7 اوت برمی گردد و خداوند ، میمون ، و گروهی از همسایگانش ، Tripitaka ، Sandy و Pigsy را به دنبال ماجراهای بیشتری می بیند و همچنان به جستجوی پیمایشگاه های مقدس مورد نیاز خود می پردازد تا بتواند بر آشفتگی حکومت دیو در پادشاهی خود غلبه کند. .

به دنبال ماجراهای برنده امی در سری یک ، جایی که تیم با جابجایی از جاودانگی از جید کوه فرار کردند ، قدم بعدی آنها را می بیند که به دنبال گرفتن دستان خود در پیمایش دانش ، پنهان در “بایگانی بی نهایت” هستند ، و سپس به سفر می روند. برای یافتن پنج پیمایش مقدس دیگر که در سراسر جهان پراکنده هستند.

فیلم پیشنهادی  Late To The Party: To Kill A Mockingbird - "همانطور که امروز مرتبط است زمان انتشار آن بود"

در این فصل آنها باید با نگهبانان پیمایش ، شیاطین شریر و لژیونهای جنگ سالاران شیاطین به امید جمع کردن هفت پیمایش برای رفتن به کوههای دوردست غربی به منظور توانمندسازی مقاومت خدایان ، نبرد کنند. با الهام از پیروزی های میمون و یارانش ، انسان شروع به شورش در برابر قانون دیو می کند و شیاطین برای مبارزه با مقاومت ، ارتش های باستانی خود را اصلاح می کنند.

سرگرم کننده عمل بسته و دست به دست مبارزات جنگی به عنوان میمون و همکار. به جهان سفر کنید ، با شیاطین روبرو شوید و با هم در تأمین امنیت پیمایش ها و برقراری تعادل به جهان کار کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *