دسته‌ها
دانلود فیلم

The New Mutants – صفحه اصلی Comic-Con @ Home و توالی افتتاحیه فیلم را تماشا کنید

پنل ComicCon @ Home با نویسنده / کارگردان همراه است جاش بونستارگان جهش های جدید، شامل: مسی ویلیامز ، آنیا تیلور-جوی ، چارلی هیتون ، آلیس براگا ، بلو هانت و هنری زاگا و گرافیست بیل سین ​​کیویچاکنون برای تماشای زیر در دسترس است. گنجانده شده در پانل 30 دقیقه ای ، که توسط ایرا مدیسون سوم تعدیل شده است ، نگاهی اختصاصی به سکانس افتتاحی از هیجان اصلی ترسناک است.

همچنین می توانید پوستر ویژه ای را طراحی کنید که توسط Sienkiewicz ، این هنرمند مشهور که در سال 1984 تصویرسازی رمان های گرافیکی New Mutants را آغاز کرده است ، مشاهده می کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=uzWEhnhqn4M

https://www.youtube.com/watch؟v=jGcU0JKAL5Uاستودیوهای قرن بیستم با همکاری Marvel Entertainment “The New Mutants” را معرفی کردند ، یک سریال ترسناک اصلی در یک بیمارستان جدا شده که در آن گروهی از جهش یافته های جوان برای نظارت روانپزشکی در آن نگهداری می شوند. وقتی اتفاقات عجیبی رخ می دهد ، تواناییهای جدید جهش یافته و دوستی آنها آزمایش می شود زیرا آنها برای تلاش و زنده نگه داشتن آن تلاش می کنند. به کارگردانی جوش بون (“گسل در ستاره های ما”) و توسط جوش بون و کیت لی نوشته شده است.

فیلم پیشنهادی  بهترین صحنه صحنه جنگ همیشه: قسمت 10 - The Raid 2 - Fight Fight

قرار است The New Mutants در تاریخ 28 اوت سال 2020 برگزار شود.

عکس با احترام از استودیوهای قرن بیستم. © 2020 شرکت فیلم فاکس قرن بیستم.

با تشکر از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر. به عنوان یک LFF Associate LFF از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید ، پیوند را نمی بینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *