دسته‌ها
دانلود فیلم

The Silencing – Nikolaj Coster-Waldau را در جدیدترین تریلر تریلر جدید تماشا کنید

بازیگر نیکولای کوستر-والداو (بازی تاج و تخت)، خاموش کردن یک هیجان جذاب است که در بیابان بایر آمریکا قرار دارد و شاهد یک تعقیب و گریز موش و گربه بین پدر داغدار و اسیر کننده دخترش است. دارای نمایش های جذاب از نیکولای کوستر-والداو ، آنابل والیس (Blinders Peaky ، مومیایی) و قهرمان فاینس تیفین (پس از) و لبه تعلیق صندلی شما ، THE SILENCING در تاریخ 19 اکتبر 2020 برای بارگیری دیجیتال در می آید.

ریبرن سوانسون (نیکولای کوستر-والداو) ضرر را درک می کند. تنها دختر نوجوان او پنج سال پیش ربوده شد و از آن زمان ، او به یک مارپیچ رو به پایین اعتیاد به الکل و نابودی خود سقوط کرد. پس از ناپدید شدن دخترش ، ریبرن از شکار و به دام انداختن سوگند یاد کرد و تصمیم گرفت با تأسیس یک پناهگاه حیات وحش خودکفا که در مرز طبیعت بی نظیر آبهای مرزی غیر قابل مهمان است ، به حیواناتی که برای کشتن آنها استفاده می کرد کمک کند.

فیلم پیشنهادی  آنجلینا جولی را در تریلر Taylor Sheridan’s They Who Wish Me Dead تماشا کنید

حالا او روزهای خود را با نوشیدن و نظارت بر فعالیت حیوانات با یک سری دوربین مدار بسته که املاک خلوت او را احاطه کرده است ، می گذراند. هنگامی که ریبرن یکی از ناظران امنیتی را به وحشت انداخت ، زندگی او به خطر افتاد. یک قاتل ملبس به کت و شلوار گلی ، دختری را در پناهگاه ریبورن شکار می کند که شبیه دختر گمشده اش است. ریبرن مصمم برای نجات او ، با کلانتر محلی آلیس گوستافسون (آنابل والیس) همکاری می کند و قبل از اینکه قاتل قاتل را پیدا کند ، در یک مسابقه برای یافتن او راهی بیابان می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=9pDghajSwDM

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *