دسته‌ها
دانلود فیلم

The Silencing – Nikolaj Coster-Waldau را در جدیدترین تریلر تریلر جدید تماشا کنید

بازیگر نیکولای کوستر-والداو (بازی تاج و تخت)، خاموش کردن یک هیجان جذاب است که در بیابان بایر آمریکا قرار دارد و شاهد یک تعقیب و گریز موش و گربه بین پدر داغدار و اسیر کننده دخترش است. دارای نمایش های جذاب از نیکولای کوستر-والداو ، آنابل والیس (Blinders Peaky ، مومیایی) و قهرمان فاینس تیفین (پس از) و لبه تعلیق صندلی شما ، THE SILENCING در تاریخ 19 اکتبر 2020 برای بارگیری دیجیتال در می آید.

ریبرن سوانسون (نیکولای کوستر-والداو) ضرر را درک می کند. تنها دختر نوجوان او پنج سال پیش ربوده شد و از آن زمان ، او به یک مارپیچ رو به پایین اعتیاد به الکل و نابودی خود سقوط کرد. پس از ناپدید شدن دخترش ، ریبرن از شکار و به دام انداختن سوگند یاد کرد و تصمیم گرفت با تأسیس یک پناهگاه حیات وحش خودکفا که در مرز طبیعت بی نظیر آبهای مرزی غیر قابل مهمان است ، به حیواناتی که برای کشتن آنها استفاده می کرد کمک کند.

فیلم پیشنهادی  Criterion Essential Fellini ، یک مجموعه جعبه پانزده Blu-ray را اعلام کرد

حالا او روزهای خود را با نوشیدن و نظارت بر فعالیت حیوانات با یک سری دوربین مدار بسته که املاک خلوت او را احاطه کرده است ، می گذراند. هنگامی که ریبرن یکی از ناظران امنیتی را به وحشت انداخت ، زندگی او به خطر افتاد. یک قاتل ملبس به کت و شلوار گلی ، دختری را در پناهگاه ریبورن شکار می کند که شبیه دختر گمشده اش است. ریبرن مصمم برای نجات او ، با کلانتر محلی آلیس گوستافسون (آنابل والیس) همکاری می کند و قبل از اینکه قاتل قاتل را پیدا کند ، در یک مسابقه برای یافتن او راهی بیابان می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=9pDghajSwDM

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *