دسته‌ها
دانلود فیلم

The Stylist – تیزر تبلیغاتی برای تریلر روانشناختی جدید را تماشا کنید

فلش نویسنده / کارگردان برتر خواهد بود جیل Gevargizian اولین ویژگی سبک، یک هیجان روانشناختی براق و مبتکرانه با بازی ناجارا تاونسند (قرارداد) آرایشگری درخشان اما خجالتی است و راز بسیار تاریکی دارد.

آلن با موفقیت در جشنواره جشنواره در سال 2020 (از جمله Sitges و Arrow Video FrightFest) گفت که این فیلم “یک کاراکتر خیره کننده و دلچسب از شخصیت ناجارا تاونسند ، مارپیچ حساس سریال خرده چربی سریال.” بررسی کامل وی را می توانید در اینجا بخوانید. فیلم Gevargizian که از کوتاه محبوب 2016 او ساخته شده است ، همراه با فیلم هایی مانند Prevenge ، St. Maud و زن جوان امیدوار کننده ، دوره ای جدید از هیجان های کاملاً اصیل و مرتبط با اجتماعی را با زنان در جلو و مرکز اعلام می کند.

ابتدا STYLIST را مشاهده کنید ، در تاریخ 1 مارس 2021 ، به طور انحصاری در ARROW ، پلت فرم فیلم شور و شوق به طرفداران فیلم این امکان را می دهد تا مجموعه ای منظم از فیلم هایی را که برند Arrow Video معروف است تماشا کنند. این خانه برای کلاسیک های عجیب و غریب و پرستش وحشی ، جواهرات تازه بازسازی شده و موارد دلخواه ژانر است.

فیلم پیشنهادی  Red Penguins - تریلر فیلم مستند جدید هاکی روی یخ را تماشا کنید

به ARROW بروید و آزمایش 30 روزه رایگان خود را شروع کنید. در انگلستان از اول فوریه 2021 در برنامه ها / دستگاه های زیر موجود است: Roku (همه چوب های Roku ، جعبه ها ، دستگاه ها و غیره) ، Apple TV ؛ دستگاه های iOS ، Android TV و دستگاه های تلفن همراه ، Fire TV (همه Amazon Fire TV Sticks ، جعبه ها و غیره) و در همه مرورگرهای وب در www.ARROW-Player.com.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *