دسته‌ها
دانلود فیلم

The Watch تریلر جدیدی دریافت می کند. به خود یادآوری کنید که فقط از Terry Pratchett’s Discworld الهام گرفته شده است

https://www.youtube.com/watch؟v=Px-ljMM_EeM

خوب ، می گوید با الهام از کتاب ها و من می فهمم که آنها می خواهند مهر خود را روی چیزها بگذارند ، اما بعد از تماشای این پیش پرده هنوز نمی دانم چه چیزی از آن درست کنم. من واقعاً هرگز تصور نمی کردم که ویمز یک کاپیتان جک اسپارو باشد. بیشتر شبیه این است که کسی در طی یک مکالمه مست کتابهای پرتشت را برای خالق برنامه توصیف کرده باشد. شرم آور است که لیدی سیبیل همان اندازه طبیعی نیست که در کتابها بود.

من می توانم نیاز به ایجاد چیزهای خوشایندتر را برای مخاطبان عام درک کنم و به نظر می رسد نوع زیادی از فیلم Guardians of the Galaxy با تریلر وجود دارد ، اما مطمئناً شما می خواهید حداقل موارد را با رعایت منبع کمی بیشتر حفظ کنید از این رو می توانید طرفداران طولانی مدت را نیز وارد کنید … اما فقط از کتاب Discworld الهام گرفته شده است ، بنابراین شاید این مهم نباشد؟ به نظر می رسد همه اینها یک سری تصمیمات عجیب و غریب است و من تعجب می کنم که چرا این مسئله را با آن پیوند می دهم وقتی به نظر می رسد آنها می توانستند تصمیم خودشان را بگیرند.

فیلم پیشنهادی  ادریس البا را در تریلر Concrete Cowboy تماشا کنید

آیا قرار است سبک بیشتری نسبت به ماده داشته باشد؟

بیایید سعی کنیم مثبت باشیم گولم عالی به نظر می رسد و چند قطعه جالب نیز وجود دارد و فقط یک تریلر است. شاید اگر به هیچ وجه به Discworld پیوند داده نمی شد ، من بیشتر به دنبالش بودم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *