دسته‌ها
دانلود فیلم

Under The Volcano – تریلر فیلم مستند جدید موسیقی در مورد استودیوی ضبط در پایان جهان را مشاهده کنید

در 26 ژوئیه 2021 ، زیر آتشفشان، داستان ناگفته درباره استودیویی که جهان را از یک بهشت ​​جزیره ای جداگانه تغییر داده است ، در نسخه دیجیتال UK ، DVD و Blu-ray در دسترس خواهد بود. کارگردانی شده توسط گریسی اتو (آخرین Impresario) و تولید شده توسط کودی گرینوود، UNDER THE VOLCANO نمودارهای صعود و سقوط است AIR Studios مونتسرات، استودیوی ضبط در مرکز جهان پاپ در دهه 1980.

ساخته شده توسط بیتلز‘ تهیه کننده سر جورج مارتین در سال 1979 ، AIR Studios Montserrat یک مرکز ضبط و ساخت عالی و پیشرفته بود که در بهشت ​​کارائیب جمع شده بود. در سایه یک آتشفشان فعال ، این استودیو نه تنها بزرگترین استعداد موسیقی کره زمین را به خود جلب کرد بلکه زادگاه مگا هیت هایی مانند پول برای هیچ چیز و هر نفسی که می کشی.

برای مدت یک دهه ، AIR مونسرات زمینه وقایع تاریخی تاریخ موسیقی از جمله تجزیه را تشکیل داد پلیس، اتحاد مجدد رولینگ استونس، و شادابی دوباره پل مک کارتنی پس از قتل غم انگیز جان لنون. پس از یک دهه بازدید ، و در اوج محبوبیت ، استودیو هنگامی که جزیره توسط مجموعه ای از بلایای طبیعی ویرانگر قرار گرفت ، تخریب شد.

فیلم پیشنهادی  Supercut Cool: کارگردانی کوئنتین تارانتینو

از طریق حساب های شخصی و پشتیبانی از موسیقی متن تاول زده ، UNDER THE VOLCANO شرح قطعی استودیوی سر جورج مارتین در انتهای جهان است ، مکانی که طوفانی عالی از استعداد ، فن آوری و انزوا ایجاد می کند ، و موسیقی را به زندگی ادامه می دهد. مدتها بعد از آخرین غلتاندن نوار

UNDER THE VOLCANO داستان الکتریکی نیروگاه موسیقی و کارخانه خلوت خلوت است که برخی از محبوب ترین رکوردهای دهه 70 و 80 از مشهورترین هنرمندان جهان را تولید کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *