دسته‌ها
دانلود فیلم

Utopia – تریلر جدید نمایش تلویزیونی نوشتاری Gillian Flynn را بر اساس سریال انگلیسی با همین نام تماشا کنید

ویدئو نخست آمازون تریلر تیزر را برای سری جدید Amazon Original فاش کرده است اتوپیا، از نویسندگان پرفروش و فیلمنامه نویسان برنده جایزه ، جیلیان فلین (Gone Girl، Sharp Objects) و قرار است در تاریخ 25 سپتامبر در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان در نخستین فیلم برتر برگزار شود.

با الهام از سریال های انگلیسی با همین نام ، هیجان انگیز توطئه پیچیده هشت قسمت در مورد صرفه جویی در جهان است ، در حالی که سعی می کند جای شما را در آن پیدا کند.

مدینه فاضله در گروهی از طرفداران طنز قرار دارد که به دلیل حضور وسواس خود از یک طنز به ظاهر داستانی به نام “Utopia” به صورت آنلاین دیدار می کنند. باهم ، یان (دن بایرد) ، بکی (Ashleigh LaThrop) ، سامانتا (جسیکا روته) ، ویلسون ویلسون (دزمین بورخسو گرانت (Javon “Wanna” Waltonمعانی پنهان را که در صفحات “آرمانشهر” پوشانده شده است ، پیش بینی می کند که تهدیدهای بشریت را پیش بینی می کند. آنها می دانند که اینها فقط ساختن یک توطئه نیستند. آنها خطرات بسیار واقعی در جهان زندگی می کنند. ماجراجویی پر مخاطب این گروه را چهره به چهره با شخصیت اصلی مشهور طنز ، جسیکا هاید (ساشا لین) ، که به آنها در ماموریت خود برای نجات جهان می پیوندد در حالی که اسراری از اسرار خود را در اختیار دارد. این سریال همچنین ستاره می شود جان کوساک به عنوان دکتر کوین کریستی ، رین ویلسون همانطور که دکتر مایکل استارنز ، فراه مکنزی به عنوان آلیس ، کریستوفر دنیام به عنوان آربی ، و کوری مایکل اسمیت همانطور که توماس کریستی

فیلم پیشنهادی  میک گاریس با خوابگردانها ، استیون کینگ و مصاحبه با جیمی هندریکس صحبت می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=dFSKBllxRIw

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *