دسته‌ها
دانلود فیلم

Utopia – تریلر نمایش تلویزیونی نوشتاری Gillian Flynn را بر اساس سریال انگلیسی با همین نام تماشا کنید

آمازون نخست فیلم تریلر تیزر را برای سری جدید Amazon Original فاش کرده است اتوپیا، از نویسندگان پرفروش و فیلمنامه نویسان برنده جایزه ، جیلیان فلین (Gone Girl، Sharp Objects) و قرار است در پاییز امسال در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان در نخستین فیلم برتر برگزار شود. این تیزر اولین بار در طول صفحه Comic-Con @ صفحه اصلی امروز فاش شد ، که در کانال رسمی YouTube SDCC و در Amazon Virtual-Con پخش می شود.

با الهام از سریال های انگلیسی با همین نام ، هیجان انگیز توطئه پیچیده هشت قسمت در مورد نجات جهان است ، در حالی که سعی می کند جای شما را در آن پیدا کند.

مدینه فاضله در گروهی از طرفداران طنز قرار دارد که به دلیل حضور وسواس خود از یک طنز به ظاهر داستانی به نام “یوتوپیا” با یکدیگر دیدار و گفتگو می کنند. باهم ، یان (دن بایرد) ، بکی (Ashleigh LaThrop) ، سامانتا (جسیکا روته) ، ویلسون ویلسون (دزمین بورخسو گرانت (Javon “Wanna” Waltonمعانی پنهان را که در صفحات “آرمانشهر” پوشانده شده است ، پیش بینی می کند که تهدیدهای بشریت را پیش بینی می کند. آنها می دانند که اینها فقط ساختن یک توطئه نیستند. آنها خطرات بسیار واقعی در جهان زندگی می کنند. ماجراجویی پرشور گروه را چهره به چهره با شخصیت مشهور طنز ، جسیکا هاید (ساشا لین) ، که به آنها در ماموریت خود برای نجات جهان می پیوندد در حالی که اسراری از اسرار خودش را دارد. این سریال همچنین ستاره می شود جان کوساک به عنوان دکتر کوین کریستی ، رین ویلسون همانطور که دکتر مایکل استارنز ، فراه مکنزی به عنوان آلیس ، کریستوفر دنیام به عنوان آربی ، و کوری مایکل اسمیت همانطور که توماس کریستی

فیلم پیشنهادی  سوفیا لورن را در تریلر فیلم The Life Ahead تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=nfMBkiPFh-k

در کنار جیلیان فلین ، تهیه‌کنندگان اجرایی شامل جسیکا رواهد (که فلین با او در اشیاء شارپ همکاری داشت) ، هارون هال ، کارن ویلسون و دنیس کلی. این سریال تولید مشترک بین Endemol Shine آمریکای شمالی و Kudos ، استودیوی تولیدی Endemol Shine Group UK و Amazon Studios است. شارون لوی ، رئیس جمهور ، تلویزیون ناشر و نگارش یافته ، Endemol Shine آمریکای شمالی ، نظارت بر تولید Endemol Shine را بر عهده دارد. اتوپیا به طور انحصاری در Prime Video در بیش از 200 کشور و قلمرو قابل دسترسی خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *