دسته‌ها
دانلود فیلم

V جدید برای Blu-ray Vendetta 4K Ultra HD راهی ما شده است

V برای Vendetta یک داستان برقی از یک زن روزمره در انگلیس آینده نگر است که در تلاش رادیکال خود برای خلاصی از کشور در برابر ظلم و ستم ، همدست بعید یک مبارز مرموز آزادی می شود. بر اساس رمان گرافیکی قدرتمند توسط آلن مور و دیوید لوید ، V برای Vendetta ستاره های برنده جایزه اسکار ناتالی پورتمن (سیاه قو ، ثور ، فیلمهای جنگ ستارگان) ، هوگو بافندگی (سری فیلم های ترانسفورمرها ، سه گانه ارباب حلقه ها ، سه گانه ماتریکس) ، استفان ریا (بازی گریان) ، استفان فرای (وایلد ، مجموعه فیلم های هابیت) ، جان هرت (نوزده هشت و چهار ، مجموعه فیلم های هری پاتر) ، و تیم پیگوت اسمیت (اسکندر ، کوانتوم آرامش).

انتشار 4K UHD از V برای Vendetta از اسکن جدید دوربین اصلی منفی است. 4K Ultra HD ** وضوح 4K را با محدوده دینامیکی بالا (HDR) و طیف رنگی وسیع تری به نمایش می گذارد ، و رنگ های روشن تر ، عمیق تر و واقعی تر را برای مصرف کنندگان در تماشای سرگرمی در خانه ارائه می دهد ، مانند گذشته.

فیلم پیشنهادی  Jurassic World: Camp Cretaceous - نمایش انیمیشن Netflix تریلر جدیدی دریافت می کند

دیسک Blu-ray 4K Ultra HD از V برای Vendetta دارای موسیقی متن Dolby Atmos® است که به طور خاص برای محیط سینمای خانگی رمیکس شده است تا صدا را در هر کجای اتاق ، از جمله سربار ، قرار داده و منتقل کند. برای تجربه Dolby Atmos در خانه ، گیرنده AV فعال Dolby Atmos و بلندگوهای اضافی یا نوار صدا Dolby Atmos مورد نیاز است. موسیقی متن Dolby Atmos با تنظیمات صوتی سنتی و تجهیزات سرگرمی خانگی کاملاً عقب است.

V برای Vendetta Ultra HD Blu-ray Combo Pack دارای یک دیسک Blu-ray Ultra HD با فیلم سینمایی 4K با HDR و سه ویژگی ویژه جدید ، یک دیسک Blu-ray با فیلم با کیفیت بالا و ویژگی های خاص قبلا منتشر شده با کیفیت بالا ، و نسخه دیجیتالی فیلم.

از شما برای پشتیبانی از Live for Films (LFF) هنگام سفارش با استفاده از لینک زیر متشکریم. به عنوان LFF Amazon Associate از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. اگر از adblocker استفاده می کنید لینک را مشاهده نمی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *