دسته‌ها
دانلود فیلم

Van Richten’s Guide to Ravenloft کتاب منبع بعدی Dungeons & Dragons است

ترور قلمروهای کابوس راونلفت را دنبال می کند. این را هیچ کس بهتر از رودولف ون ریختن محقق هیولا نمی داند. برای مسلح کردن نسل جدید در برابر موجودات شبانه ، ون ریختن – به همراه دیگر قهرمانان راون لوفت مانند Ezmerelda d’Avenir و دوقلوهای Weathermay-Foxgrove – مکاتبات و پرونده های خود را در این داستان های ترسناک و حقایق ترسناک در مورد سرزمین های مه.

رمز و رازهای Ravenloft ، سرزمین های مملو از غبار را کشف کنید ، جایی که Darklords بدنام در میان خون آشام های بدون سن ، انبوهی از زامبی ها ، وحشت های کیهانی و بدتر از آن کمین کرده اند. سپس انتخاب خود را انجام دهید. آیا Domains of Dread خود ، تنظیماتی را برای میزبانی از ماجراهای وحشتناک بی پایان ایجاد خواهید کرد؟ یا شما به صف قهرمانان خالی از سکنه که از تبارهای بدجنس ، هدایای تاریک دو لبه ، زیر کلاس های خالی از سکنه و دیگر قدرت های ممنوع می پذیرند ، می پیوندید؟ مه های Ravenloft در حال افزایش است. بر ترس خود غلبه کنید یا برای همیشه زندانی آن باشید!

فیلم پیشنهادی  انتشارات Blu-ray و DVD ایالات متحده: Deadwater Fell ، Destrstroke: Knights & Dragons، فیلم های نفرین شده ، بلوار غروب آفتاب ، خون های آبی ، موج سواری شما و سایر موارد

Van Richten’s Guide to Ravenloft شامل منابع فریبنده ای برای بازیکنان نسخه پنجم و استادان Dungeon Masters است:

برای بازیکنان:

برای استادان سیاه چال:

https://www.youtube.com/watch؟v=gDKLPbXQ-BI

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *