دسته‌ها
دانلود فیلم

Vertical Entertainment Trust را با بازی Victoria Victoria و Matthew Daddario انتخاب می کند

سرگرمی عمودی حقوق آمریکای شمالی و انگلیس / ایرلند را به دست آورده است برایان دکوبلیس درام عاشقانه اعتماد کنید. ستاره های فیلم ویکتوریا عدالت (پیروز) ، متیو داداریو (شکارچیان سایه)، کاترین مک نامارا (شکارچیان سایه) و لوسین لاویسکونت (کیتی کین)

سرگرمی عمودی در حال برنامه ریزی برای عرضه TRUST در سینماهای انتخابی و درخواستی 12 مارس است. بورس فروش بین المللی را انجام می دهد.

“ما از طرف تهیه کنندگان دیگرم بسیار مشتاق هستیم که با Vertical Entertainment شریک شویم تا فیلم TRUST خود را به نمایش در آمریکای شمالی و انگلیس / اینترنت بین المللی برسانیم. این بازیگر و خدمه خیره کننده با استعداد با هم متحد شدند و شور و شوق زیادی را در هر عکس از این جشن شیمی یک فیلم ریختند. به عنوان یک فیلمساز ، نمی توانم از همکاری ها و نتیجه بیشتر افتخار یا قدردانی کنم ” می گوید د کوبلیس.

فیلم پیشنهادی  مقاله جالب ویدیویی: حرکت ابدی - درک موضوعی آکیرا کوروساوا

TRUST یک فیلم ستاره دار ، وسوسه انگیز است و بازی های جذاب یک بازیگر با استعداد را دارد. “ گفت ریچ گلدبرگ، رئیس مشترک سرگرمی عمودی. “ما از همکاری با تیم مستعد فیلم سازی خوشحال هستیم که این فیلم را در ماه مارس برای مخاطبان به ارمغان می آورد.”

جاش اسپکتور از طرف سازندگان فیلم با Vertical Entertainment با UTA Independent Film Group مذاکره کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *