دسته‌ها
دانلود فیلم

Violation – کارگردانان Madeleine Sims-Fewer و Dusty Mancinelli در اولین نمایش خود

در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2020 (TIFF) ، فیلمی برای اولین بار اکران شد که توسط برنامه نویس پیتر کوپلووسکی توصیف شد: “یک هزار حیاط به ظلم انسان خیره است.” خیلی دور از جمعیت پرشور جنون نیمه شب که به دلیل COVID تئاتر رایرسون را پر می کردند ، تخلف در عوض عمدتا در خانه های مردم برای اولین بار به نمایش درآمد ، اما در ایجاد یک نگرش احشایی و مالیاتی از نظر عاطفی بر آسیب های ناشی از عوارض ناشی از یک فرد تأثیر کمتری داشت. رسیدن به تحسین منتقدان (می توانید بررسی من را در اینجا بخوانید) هم در TIFF و هم در هنگام نمایش بین المللی اخیر آن در Sundance ، تخلف به دنبال ادامه روند موفقیت آمیز جشنواره خود در این هفته در SXSW ، قبل از ورود به جریان کانادایی در 19 مارس است. همكاران و نویسندگان گرد و غبار مانچینلی و مادلین سیمز-کمتر (که او نیز ستاره است) ، از پایگاه خود در تورنتو با من درباره زوم (به طور طبیعی) با من گپ زد تا در مورد اولین فیلم سینمایی شخصی خود و گفتگوهایی که احتمالاً جرقه می زند صحبت کنند.

در حالی که Mancinelli و Sims-Fewer در دانشگاه یورک حضور داشتند ، حتی در محافل دوستان خود اشتراک داشتند ، آنها تا سال 2015 در اولین روز آزمایشگاه استعدادهای درخشان TIFF دیدار نکردند. این برنامه رقابتی که در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو هر پاییز برگزار می شود ، به کارگردانان و فیلمنامه نویسان نوظهور در توسعه خلاقیت آنها کمک می کند. سیمز فوور به یاد می آورد: “ما تقریباً بلافاصله دوست شدیم.” “ما بلافاصله سلیقه های بسیار مشابهی داشتیم و چیزهای زیادی برای گفتگو داشتیم و در آن جشنواره گفتگوهای خلاقانه زیادی داشتیم. این یک نوع واقعی از زمان جادویی تفکر خلاق و خلاقیت و تماشای فیلم بود. “

آنها برای تکمیل مدارک کارشناسی ارشد به دانشگاه یورک بازگشتند و در آنجا برای اولین بار فرصت کارگردانی با هم را داشتند. مانچینلی می گوید: “این اولین بار بود که ما هر دو از ساخت فیلم لذت می بردیم ، نه اینکه فقط چیزی ساخته باشیم.” “اینکه ما بتوانیم خلاقانه یکدیگر را به چالش بکشیم بسیار هیجان انگیز بود. و از آنجا که ما از دو منظر کاملاً متفاوت به کارهای خود می پردازیم ، واقعاً کارهایی را که انجام می دهیم تقویت می کند. فکر نمی کنم ما واقعاً بتوانیم این فیلم ها را خودمان بسازیم. بنابراین چیز خاصی در مورد آن وجود دارد. “

همکاری آنها منجر به ساخت چندین فیلم کوتاه در مدت زمان 5 سال قبل از سرانجام جهش به سمت اولین فیلم بلندشان می شود ، نقض ، چیزی که باعث نگرانی فیلمسازان شود. سیمز-فلور می گوید: “به نظر می رسد کوهی غیر قابل عبور است که در افق چشم نواز است و شما می دانید که وحشتناک خواهد بود.” مانچینلی موافقت می کند و می افزاید که “رمز و رازی” در قالب فیلم سینمایی به عنوان یک فیلمساز کوتاه وجود دارد ، اما او دریافت که بیشترین تفاوت بین این دو قدرت جسمی و روحی مورد نیاز است. “ما در کوههای کبک فیلمبرداری کردیم و یک ماه کامل آماده شدیم. سپس ما دو ماه فیلمبرداری داشتیم و چون تهیه کنندگی ، نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشتیم و مادلین نیز در آن بازی می کرد ، واقعاً وقت زیادی نداشتیم. “ حتی فقط صحنه فیلم چالش های جسمی داشت ، پیاده روی در تنگه ها و روزهایی که بازیگران و خدمه در دریاچه های سرد کانادا گذرانده بودند. مانچینلی می گوید: “من فکر می کنم این واقعاً چیزی بود که ما پیش بینی نمی کردیم یا برای آن آماده نبودیم.” فقط به نیمه شوخی ادامه داد ، “من فکر می کنم در آینده ، ما برای یک ماراتن تمرین خواهیم کرد ، و برای یک ماراتن نیز به طور فیزیکی تمرین خواهیم کرد ، به طوری که واقعاً با چنین تحمل ذهنی متناسب و آماده خواهیم بود.”

فیلم پیشنهادی  Ethan Hawke جان براون در تریلر سریال های تلویزیونی The Good Lord Bird است

تخلف داستان میریام (سیمز-فلور) را روایت می کند ، زنی که به همراه همسرش کالب به یک کابین خلوت سفر می کنند (اوبی ابیلی) برای دیدار با خواهرش گرتا (آنا مگوایر) و برادر زن ، دیلن (جسی لاورکومب) در آنجا ، او یک عمل واقعا وحشتناک ، خشن و خیانت در اعتماد را تجربه می کند که منجر به عواقب غیر منتظره می شود زیرا او بر اساس انگیزه انتقام جویی خود که از طریق ضربه روحی عمل می کند عمل می کند. میریام ، و همچنین روابط او برای همیشه تغییر کرده است.

یک فیلم قدرتمند و احشایی ، یک فیلم شخصی نیز برای کارگردانان مشترک بود. مانچینلی می گوید: “بخشی از دوستی ما که در TIFF منعقد شده بود ، در واقع در تاریخچه مشترک سواستفاده و آسیب روحی ما در گذشته بوده است.” فیلم های کوتاه آنها نیز دارای مضامین مشترک هستند. وی ادامه می دهد ، “برای ما واقعاً مهم بود كه از زاویه دید یك زن قصه بگوییم و واقعاً سعی كنیم تجربه احشایی را برای مخاطبان استرس پس از سانحه و ضایعات باقیمانده ثبت كنیم.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *