دسته‌ها
دانلود فیلم

Warner Bros. تصاویر سریع در Wonder Woman 3 پیشرفت می کند

تصاویر برادران وارنر اعلام کرد که توسعه سریع در سومین قسمت از Wonder Woman حق رای دادن توسط پتی جنکینز، که به کارگردانی وابسته است ، و بازیگر است گال گدوت. Wonder Woman 1984 به راحتی آخر هفته تعطیلات را فتح کرد ، و پیش بینی های گیشه ای به عنوان بهترین آخر هفته افتتاحیه داخلی پس از همه گیری برای هر فیلم سینمایی امسال ، با 16.7 میلیون دلار در گیشه. Wonder Woman 1984 در این آخر هفته (از جمله ایالات متحده و کانادا) از 42 بازار در حدود 36.1 میلیون دلار در سراسر جهان هزینه کرد. این رقم بین المللی دویدن را به 68.3 میلیون دلار می رساند ، و تعداد فروش جهانی را به 85 میلیون دلار می رساند. این فیلم با کلی CinemaScore از B + با استقبال طرفداران روبرو شده است. اعلامیه توسط توبی امریچ، رئیس ، گروه تصاویر برادران وارنر.

“در حالی که طرفداران در سراسر جهان همچنان دیانا پرنس را در آغوش می گیرند ، و اجرای قوی آخر هفته Wonder Woman 1984 را آغاز می کنند ، ما هیجان زده هستیم که می توانیم داستان او را با زندگی واقعی خود ادامه دهیم Wonder Women – گال و پتی – که برای نتیجه گیری طولانی مدت بازگشت سه گانه تئاتر برنامه ریزی شده ” گفت: امریچ.

در HBO Max انتظار برای Wonder Woman 1984 مشهود بود ، تقریباً نیمی از مشترکان خرده فروشی این پلت فرم در روز ورود فیلم ، به همراه میلیون ها مشترک عمده فروشی که از طریق کابل ، بی سیم یا سایر موارد به HBO Max دسترسی دارند ، فیلم را مشاهده می کنند. خدمات شریک HBO Max همچنین در مقایسه با یک روز معمول در ماه قبل ، کل ساعتهای مشاهده روز جمعه را بیش از سه برابر مشاهده کرده است.

“Wonder Woman 1984 رکورد شکسته و بیش از انتظارات ما در کل معیارهای مشاهده و اشتراک مشترک ما در 24 ساعت اول خدمات بوده است ، و علاقه و شتابی که می بینیم نشان می دهد این احتمالاً فراتر از آخر هفته ادامه خواهد داشت ،” گفت اندی فورسل، معاون اجرایی و مدیر کل ، WarnerMedia Direct-to-Consumer. “در این اوقات بسیار دشوار ، خوب بود که به خانواده ها امکان لذت بردن از این فیلم نشاط آور در خانه را بدهم ، جایی که تماشای تئاتر گزینه ای نبود.”

مهمانی های تماشای خصوصی و صفحه نمایش های بزرگ (IMAX (R) ، دالبی ، PLF) فروش بلیط را به همراه داشت و محبوب ترین گزینه در بین مصرف کنندگان بود. در آخر هفته ، بیش از 10 هزار اجاره خصوصی رزرو شد ، این یک روش ابتکاری و محبوب برای تماشاگران است که از تماشای فیلم در حباب های اجتماعی خود احساس راحتی می کنند. در ایالات متحده ، در حال حاضر تنها 39٪ از سینماهای ایالات متحده (نمایندگی 56٪ از گیشه ها) با ظرفیت محدود ، با تعطیلی در بازارهای برتر از جمله نیویورک ، لس آنجلس ، شیکاگو ، بوستون ، سانفرانسیسکو و فیلادلفیا و سایر موارد باز هستند. WW1984 با ظرفیت محدود در بیش از 2100 سالن نمایش در سراسر کشور بازی می کند. این نشان دهنده حدود نیمی از مکان ها و در این سالن ها ، نیمی از صندلی های موجود در مقایسه با یک محیط پیش از همه گیری است. اولین فیلم Wonder Woman در سال 2017 در 4،165 سالن با 100٪ صندلی در دسترس بود. در کانادا ، تنها 5٪ سالن های نمایش (که 3٪ از کل گیشه های کانادا را نشان می دهد) باز هستند. بازار تئاتر کانادا با انتشار PVOD روز و تاریخ تکمیل شد که تخمین می زند 4 میلیون دلار اضافی داشته باشد. 40 بازار بین المللی Wonder Woman 1984 را در دو هفته اول به نمایندگی از 68٪ از کل گیشه ها افتتاح کردند ، در مقایسه با 2017 با 58 بازار برای 77٪ از کل گیشه Wonder Woman.

فیلم پیشنهادی  My Love Psychedelic Story - مستند جدید تیموتی لیری پیش پرده ای دریافت می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *