دسته‌ها
دانلود فیلم

Wash me in the River: Thriller آینده با رابرت دنیرو

رابرت دنیرو با بازی ویتو کورلئونه در “پدرخوانده ، قسمت دوم” (1974) راه خود را برای ستاره شدن هموار کرد و تمام افتخارات قابل تصور را به عنوان یک بازیگر و فیلمساز جمع آوری کرده است. جایزه گلدن گلوب ، دو جایزه اسکار ، جایزه دستاورد زندگی صنفی بازیگران ، جایزه سیسیل بی دمیل ، و چه کسی می داند چه تعداد موفقیت کوچک تر ، او را به یک افسانه زنده تبدیل کرده و ضامن موفقیت خم کننده هر چیزی است که لمس می کند.

خوشبختانه – و با هیجان میلیون ها طرفدار – نیویورکی 77 ساله به زودی بازنشسته نخواهد شد زیرا به زودی به عنوان پلیس در اکران روی صحنه می رود “من را در رودخانه بشوی” اکشن مهیج توسط راندال امت. این تصویر قرار است در سال 2022 منتشر شود و تقریباً بدون شک همانطور که بازار فیلم سازی را به وجد آورده است ، مخاطبان جهانی را مجذوب خود خواهد کرد.

به عنوان آریان فریزر ، مدیرعامل گروه فیلم هایلند، بگذارید ، ”واکنش بازار به این فیلم قابل توجه بوده است! راندال موفق به کارگردانی یک فیلم کاملاً تجاری با دیدگاه هنری قوی شده است که خریداران ما آن را کاملاً پذیرفته اند. شرکای معتمد بین المللی ما مدتی است که نگاهشان به این فیلم بود ، بنابراین قادر به بسته بندی عکاسی اصلی با چنین بازیگران درخشان در میان بیماری همه گیر چیزی است که ما بسیار به آن افتخار می کنیم. “

و چه کسی شک دارد که موفقیت در کارتهای «من را در رودخانه بشویید؟» معاملات توزیع متعدد که توسط Highland Film Group تضمین شده است در حال تحویل این فیلم به آمریکای شمالی هستند – برنامه ریزی شده برای بهار 2022 برنامه ریزی شده است – همچنین پیش از این در آلمان ، انگلیس ، فرانسه ، اروپای شرقی ، روسیه ، استرالیا ، نیوزیلند ، هند ، آفریقای جنوبی ، یونان پیش فروش شده است پرتغال ، و تایوان ، به نام چند کشور از بسیاری از کشورها.

اگر عکس های فوری را در وب جستجو کنید ، تعداد کمی از آنها را پیدا خواهید کرد ، از جمله یکی از آنها رابرت دنیرو و جک هاستون در عمل. دنیرو در نقش یک پلیس درگیر یک معتاد سابق مواد مخدر می شود که انتقام مرگ نامزدش را می گیرد. به غیر از این دو ، در این فیلم جان مالکوویچ ، کوآوو ، ویلا فیتزجرالد ، ماشین گان کلی و تیلور کیتش بازی می کنند که به دلیل درگیری های برنامه ریزی شده شخص دوم جانشین کلی شد.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی - Stuntwomen: The Untold Hollywood Story

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *