دسته‌ها
دانلود فیلم

Win House of Bamboo & Hell and High Water در Blu-ray

یورکا سرگرمی رها کردن خانه بامبو؛ ساموئل فولر تریلر تیزبین کارآگاهی در توکیو پس از جنگ جهانی دوم ؛ از تاریخ 7 دسامبر 2020 در Blu-ray از مرمت 2K به عنوان بخشی از مجموعه مسترهای سینما ارائه شده است. انتشار فقط به 1000 نسخه محدود می شود.

“ژاپن چطور؟” از زانوک پرسید. “آیا دوست دارید آنجا عکس بگیرید؟” “ماهی خال مخالی ، داریل ، حالا تو حرف می زنی!” وقتی فرصتی برای فیلمبرداری یک فیلم کامل در ژاپن فراهم شد ، (فاکس اولین استودیوی بزرگ آمریکایی بود که این کار را انجام داد) ساموئل فولر از این فرصت پرش کرد و نتیجه آن House of Bamboo است ، مثل هیچ کدام.

فیلم پیشنهادی  یک Spot TV جدید برای The Falcon and the Winter Soldier تماشا کنید

همچنین با بازی زیبا شرلی یاماگوچی، خانه بامبو یک شاهکار خیره کننده و بی رحمانه است که از عکاسی با صفحه عظیم باورنکردنی توسط جو مک دونالد، و گفتگوی سخت گیرانه و عملی که علامت تجاری فولر است.

آنها همچنین آزاد می شوند جهنم و آب زیاد، ماجراجویی زیردریایی Fuller’s Cold War با بازی ریچارد ویدمارک ؛ به عنوان بخشی از سریال The Masters of Cinema ، در یک Blu-ray از یک ترمیم خیره کننده 4K ارائه شده است. این نسخه از 7 دسامبر سال 2020 موجود است و فقط به 1000 نسخه محدود می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *