دسته‌ها
دانلود فیلم

Win Mothra و Ishirō Honda: پرتوهای دوتایی Blu-ray

یورکا سرگرمی رها کردن موترا ، ایشیرو هوندا ماجراجویی-فانتزی هیولایی بسیار خیره کننده ، برای اولین بار در انگلیس در ویدئوی خانگی. از تاریخ 16 نوامبر 2020 در Blu-ray به عنوان بخشی از مجموعه مسترهای سینما در یک نسخه محدود که فقط 3000 نسخه دارد ، با یک مورد Hardbound Case ، 60 صفحه Perfect Bound Collector’s Book و پوستر برگشت پذیر.

از نظر روانشناختی رنگارنگ ، با محافظ هوشمند و خیرخواهانه ، کایجو اصلی آن ، موترا با هر فیلم هیولایی دیگری که قبل از آن ظاهر شده بود ، تفاوت اساسی داشت و تا به امروز به عنوان یک سبک کلاسیک باقی مانده است. مجموعه مسترهای سینما مفتخر است که Ishirō Honda’s Mothra را برای اولین بار در ویدئوهای خانگی در Blu-ray ارائه می دهد.

فیلم پیشنهادی  Tom Of Life شما فقط در یک روز به زندگی در کل زندگی می پردازد

آنها همچنین ما را می آورند Ishirō Honda Double Feature: The H-Man & Battle In Outer Space، دو فیلم کلاسیک سینمای علمی تخیلی ژاپن ، برای اولین بار در Blu-ray در ویدئوهای خانگی در انگلیس. در 16 نوامبر به عنوان بخشی از مجموعه مسترهای سینما با نمایش نسخه کوچک کارت O-Card (فقط اولین نسخه چاپ 2000 نسخه) منتشر شد

.

مجموعه مسترهای سینما مفتخر است که برای اولین بار دو فیلم کلاسیک سینمای علمی تخیلی ژاپن را که هر دو به کارگردانی بزرگ ایشیرو هوندا ساخته شده اند ، برای اولین بار در ویدئوهای خانگی در انگلستان ارائه دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *