دسته‌ها
دانلود فیلم

Win Mothra و Ishirō Honda: پرتوهای دوتایی Blu-ray

یورکا سرگرمی رها کردن موترا ، ایشیرو هوندا ماجراجویی-فانتزی هیولایی بسیار خیره کننده ، برای اولین بار در انگلیس در ویدئوی خانگی. از تاریخ 16 نوامبر 2020 در Blu-ray به عنوان بخشی از مجموعه مسترهای سینما در یک نسخه محدود که فقط 3000 نسخه دارد ، با یک مورد Hardbound Case ، 60 صفحه Perfect Bound Collector’s Book و پوستر برگشت پذیر.

از نظر روانشناختی رنگارنگ ، با محافظ هوشمند و خیرخواهانه ، کایجو اصلی آن ، موترا با هر فیلم هیولایی دیگری که قبل از آن ظاهر شده بود ، تفاوت اساسی داشت و تا به امروز به عنوان یک سبک کلاسیک باقی مانده است. مجموعه مسترهای سینما مفتخر است که Ishirō Honda’s Mothra را برای اولین بار در ویدئوهای خانگی در Blu-ray ارائه می دهد.

فیلم پیشنهادی  جیلیان اندرسون و ریچارد ای. گرانت گروه بازیگران رابین رابین ، تعطیلات موسیقی استاپ موشن ویژه Aardman را هدایت می کنند

آنها همچنین ما را می آورند Ishirō Honda Double Feature: The H-Man & Battle In Outer Space، دو فیلم کلاسیک سینمای علمی تخیلی ژاپن ، برای اولین بار در Blu-ray در ویدئوهای خانگی در انگلیس. در 16 نوامبر به عنوان بخشی از مجموعه مسترهای سینما با نمایش نسخه کوچک کارت O-Card (فقط اولین نسخه چاپ 2000 نسخه) منتشر شد

.

مجموعه مسترهای سینما مفتخر است که برای اولین بار دو فیلم کلاسیک سینمای علمی تخیلی ژاپن را که هر دو به کارگردانی بزرگ ایشیرو هوندا ساخته شده اند ، برای اولین بار در ویدئوهای خانگی در انگلستان ارائه دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *