دسته‌ها
دانلود فیلم

WITCH – مستندی درباره محبوب ترین گروه راک زامبیا در دهه 1970 یک پیش پرده دریافت می کند

صداهای روانگردان فوق ستاره های راک را کشف کنید جادوگر در یک تور راهنمایی از طریق تشکیل دهکده گل و کلبه خود تا سوپراستارمی در زامبیای متلاطم دهه 70 ، و در نهایت دوباره کشف شده توسط طرفداران موسیقی معاصر. جادوگر: ما قصد داریم که ویران شود یک جشن پر جنب و جوش و شاد از زندگی و موسیقی است.

این فیلم شکل گیری قرن بیست و یکم محبوب ترین گروه راک زامبیا در دهه 1970 و رهبران جنبش پیشگام “زامروک” WITCH (We Intend To Cause Hause) را دنبال می کنیم. خواننده اصلی ، جاگاری، که نام آن آفریقایی شدن است میک جگر ، ما را از طریق بیداری گروه با صداهای گروه راهنمایی می کند رولینگ استونس و گروههای تهاجمی انگلیس در دهه 60 ، که می بینند جاگاری و گروه ترکیبی منحصر به فرد از موسیقی روان سنگین و ریتم های آفریقایی خود را به اوج صحنه موسیقی زامبیا می رسانند.

فیلم پیشنهادی  کوتاه کوتاه: 2020 - یک تقلید مسخره انگیز در سال 1917

پس از دستگیری ، حکم زندان و تغییر دین جاگاری در پایان زندگی آرام یک کارگر معدن کوارتز در حومه شهر را تا زمان تجدید دیدار و نمایش در مقابل جمعیت پرستش در اولین تور اروپایی خود ، 40 سال پس از انتشار آخرین آلبومش ، برگزار می کند.

با صدای متمایز WITCH ، WITCH: We Intend to Cause Havoc از اعضای باند موسیقی متناسب است امانوئل ‘جاگاری’ چاندا ، پاتریک مووندلا ، ویکتور کاسوما و گرووی جو کوندا ، همراه با نوازندگان روانگردان معاصر جوان ژاکو گاردنر و نیک ماوسکوویچ، و توسط آن کارگردانی شده است گیو آرلوتا.

توزیع فیلم Bulldog WITCH را ارائه می دهد: ما قصد داریم در تاریخ 2 ژوئیه در سینماهای منتخب و در صورت تقاضا باعث ویرانی شویم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *