دسته‌ها
دانلود فیلم

Y: 1883 – یک مجموعه مقدماتی Yellowstone راهی ما می شود

ViacomCBS و گروه سرگرمی MTV اعلام کرده است که آنها رابطه خود را با نامزد اسکار و گلدن گلوب به طور پیشگیرانه گسترش داده اند تیلور شریدان، خالق مشترک یلوستون، نمایش شماره 1 کابل.

شریدان تحت پیمان چند ساله شامل پنج چرخه در سال از سری فیلمنامه ای و رویه ای ، محتوای انحصاری چند پلتفرمی را با استودیوهای MTV Entertainment و 101 Studios ایجاد می کند. محتوا منحصر به ViacomCBS خواهد بود ، از جمله شامل شبکه Paramount نیست ، پارامونت +، CBS و سایر مارک ها و سیستم عامل های VCBS.

فصل سوم از یلوستون پرمخاطب ترین فصل پخش کابل طی دو سال بود که با ثبت تعداد رکورددار 6.5 میلیون بازدیدکننده در 3+ زنده. نمایش – ساخته شده توسط تیلور شریدان و جان لینسون – همچنین یک جامعه طرفدار هار ایجاد کرده است.

فیلم پیشنهادی  The New Mutants - صفحه اصلی Comic-Con @ Home و توالی افتتاحیه فیلم را تماشا کنید

در ادامه این موفقیت – بینندگان سری جدید Sheridan را برای زیرچشمی نگاه می کنند پارامونت + – پیش درآمد درام سر و صدا – با عنوان Y: 1883 در طول سوپر باول یکشنبه 7 فوریه.

Y: 1883 خانواده داتون را دنبال می کند در حالی که آنها سفر خود را به غرب از طریق دشتهای بزرگ به سمت آخرین سنگر آمریکای رام نشده آغاز می کنند. این یک بازخوانی کاملاً گسترده از گسترش غرب است و یک مطالعه فشرده از یک خانواده در حال فرار از فقر برای جستجوی آینده بهتر در سرزمین موعود آمریکا – مونتانا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *