دسته‌ها
دانلود فیلم

Zack Snyder’s Justice League برای اولین بار در ماه مارس در HBO Max به نمایش در می آید

HBO Max اعلام کرده است که تصاویر برادران وارنر و DC فیلم بلند Max Max کامل لیگ عدالت زک اسنایدر این نمایش با اولین سه پوستر تیزر جدید منتشر شد.

انتشار ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE در سراسر سیستم عامل WarnerMedia و DC پشتیبانی خواهد شد ، از جمله انتشار موسیقی متن موسیقی در WaterTower Music ، مجموعه ای تنظیم شده از محصولات مصرفی برادران وارنر که به طور انحصاری در فروشگاه DC در https://shop.dccomics.com/ موجود است ، و اولین تجربه ناهار خوری در نوع خود در آمریکا ، انگلستان با سرزمین عجایب در خانه (Wonderlandathome.com).

این شرکت همچنین اولین موج پرتاب بین المللی ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE را اعلام کرد. همزمان با اولین نمایش در HBO Max در ایالات متحده ، فیلم DC به طور انحصاری در سرویس های HBO در اروپا در سراسر مناطق شمال اروپا * ، اروپای مرکزی ** ، اسپانیا و پرتغال و همچنین در سرویس HBO GO در آسیا در دسترس خواهد بود *** . در آمریکای لاتین این عنوان به طور انحصاری در HBO Max با پخش سرویس در اواخر سال جاری در منطقه ارائه می شود. جزئیات تاریخ و برنامه های اضافی بین المللی به محض دسترسی اعلام می شوند.

فیلم پیشنهادی  Supernatural: مجموعه کامل به Blu-ray می رود

فیلمنامه ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE توسط Chris Terrio ، داستان توسط Chris Terrio & Zack Snyder و Will Beall ، براساس شخصیت های DC ، Superman ساخته شده توسط Jerry Siegel و Jo Shuster ساخته شده است. تهیه کنندگان فیلم چارلز روون ، دبورا اسنایدر و تهیه کنندگان اجرایی کریستوفر نولان ، اما توماس ، وسلی کالر ، جیم روو ، کورتیس کانموتو ، کریس تریو و بن افلک هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *