دسته‌ها
دانلود فیلم

Zack Snyder’s Justice League تریلر جدیدی دریافت می کند

“اگر نمی توانید گاو شارژ را پایین بیاورید ، پس کیپ قرمز را روی آن تکان ندهید”

https://www.youtube.com/watch؟v=vM-Bja2Gy04

HBO Max اعلام کرده است که تصاویر برادران وارنر و DC فیلم بلند Max Max کامل لیگ عدالت زک اسنایدر برای اولین بار در پنجشنبه ، 18 مارس بر روی سیستم عامل به نمایش در می آید.

انتشار ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE در سراسر سیستم عامل WarnerMedia و DC پشتیبانی خواهد شد ، از جمله انتشار موسیقی متن موسیقی در WaterTower Music ، مجموعه ای تنظیم شده از محصولات مصرفی برادران وارنر که به طور انحصاری در فروشگاه DC در https://shop.dccomics.com/ موجود است ، و اولین تجربه در نوع خود ، غوطه وری ، غذا خوردن در خانه در ایالات متحده و انگلستان با سرزمین عجایب در خانه (Wonderlandathome.com).

فیلم پیشنهادی  Nickelodeon Avatar Studios را تأسیس می کند ، بخش محتوای جدیدی که به گسترش دنیای آواتار: آخرین هوادار اختصاص دارد

این شرکت همچنین اولین موج پرتاب بین المللی ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE را اعلام کرد. همزمان با اولین نمایش در HBO Max در ایالات متحده ، فیلم DC به طور انحصاری در خدمات HBO در اروپا در سراسر Nordics * ، اروپای مرکزی ** ، اسپانیا و پرتغال و همچنین در سرویس HBO GO در آسیا در دسترس خواهد بود *** . در آمریکای لاتین این عنوان به طور انحصاری در HBO Max با پخش سرویس در اواخر سال جاری در منطقه ارائه می شود. جزئیات تاریخ و برنامه های اضافی انتشار بین المللی به محض دسترسی اعلام می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *